تاریخ درج خبر : 1395/01/16
کد خبر : ۵۳۹۴۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انجام 7 هزار بازرسی از صنوف خدمت رسان در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اداره بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح ویژه بازرسی و پایش بازار ویژه ایام نوروز که از 15 اسفند سال گذشته آغاز شده بود افزون بر 7 هزار بازرسی از صنوف خدمت رسان در سطح استان صورت گرفت.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با بیان اینکه طی طرح ویژه نوروزی 7 هزار و 700 مورد بازرسی از صنوف مختلف در سطح استان صورت گرفته است افزود: در مجموع 438 مورد تخلف کشف و 358 مورد پرونده نیز برای واحدهای متخلف به ارزش ریالی 1 میلیارد و 500 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.
حسین پور اظهار داشت: 1500 واحد صنفی و 151 واحد خبازی جهت کشیک نوروزی در سطح استان تعیین و بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی خدمات رسان و توزیع کننده کالا در دو شیفت صبح و بعد از ظهر انجام گرفت.
وی افزود: در طرح نظارتی نوروز امسال، 91 مورد گشت مشترک با سایر بخش ‌ها مانند تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، صدا و سیما، اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، علوم پزشکی، میراث فرهنگی و اتاق اصناف داشتیم.
رئیس اداره بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح نوروزی امسال نظارت بر واحدهای صنفی توزیع میوه، پوشاک، شیرینی و آجیل، مراکز اقامتی و هتل ‌ها، رستوران‌ ها و خدمات حمل و نقل در اولویت بود.
حسین پور از کاهش تخلفات در بازار نوروز امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: در نوروز سال گذشته 880 مورد تخلف کشف و 586 پرونده به ارزش ریالی 1 میلیارد و 600 میلیون ریال تشکیل شد.
بازرسی ویژه از عرضه کنندگان کالا و خدمات در کهگیلویه و بویراحمد با حضور 60 بازرس صنعت و معدن، اتاق اصناف و همکاری بیش از 380 ناظر افتخاری در سطح استان انجام شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد