تاریخ درج خبر : 1395/01/16
کد خبر : ۵۳۹۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس شورای قضایی استان: پرونده مؤثری در سرنوشت انتخابات مشاهده نشد

رئیس کل دادگستری استان در دیدار با امام جمعه شهر یاسوج گفت: در نزاع های دسته جمعی 40 درصد و نزاع های فردی 20 درصد کاهش یافته است که این روند فضای مطلوب و امید بخشی را برای استان نوید می دهد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان حجت الاسلام و المسلمین مزارعی به همراه شورای قضایی استان در دیدار بهاری خود از امام جمعه شهر یاسوج اظهار کرد: چهار هزار و 419 پرونده از سال های گذشته مختومه شده تا تکلیف دعاوی طرفین پرونده مشخص شود و در این زمینه نگرانی ها ازبین برود.

وی بیان کرد: در این چند ماه اخیر 32 میلیارد ریال برای دادگستری استان اعتبار جذب کرده ایم و بنا به این گزارش دستگاه قضایی استان در بعضی از حوزه ها جزو ده استان برتر بوده و در بعضی از حوزه ها مانند سیستم مکانیزه از رتبه 29 به رتبه 11 صعودکرده­ که خود دلیلی بر تلاش همه جانبه دستگاه قضایی استان برای خدمت رسانی به مردم شریف این استان است.

رئیس شورای قضایی استان یادآور شد: امن ترین و آرام ترین انتخابات را نسبت به دوره های گذشته داشتیم، به طوری که پرونده موثری که در سرنوشت انتخابات اثرگذار باشد، مشاهده نشده است.

مزارعی عنوان کرد: ستاد دیه در سال گذشته کمک های بلاعوض به افراد بی بضاعت کرده است و نقش موثری در آزادی زندانیان فقیر داشته است.

وی هشدار داد: مدیرانی را که در ارائه خدمات به مردم سهل انگاری می کنند، مورد بازخواست قرار می دهیم و اجازه نمی دهیم فضای بدبینی و بی اعتمادی در جامعه به یک موضوع رایج تبدیل شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهر یاسوج با تقدیر از عملکرد دستگاه قضایی استان در چند ماهه اخیر گفت:گزارش رییس کل دادگستری استان درباره وضعیت آسیب ها، جرایم و پرونده ها بسیار جامع و امیدوارکننده است.

وی گفت: خوشبختانه دستگاه قضایی استان تاکنون امنیت را برقرار کرده و پناهگاه مردم و حقوق از دست رفته آنهاست به همین دلیل معتقدیم که شور و نشاط در جامعه همچنان برقرار است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد