تاریخ درج خبر : 1395/01/17
کد خبر : ۵۳۹۵۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف و ضبط 7قبضه اسلحه مجاز و غیرمجاز طی دوهفته در استان

مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه وبویر احمدازدستگیری 7 نفرمتخلف ومعرفی آنها به مراجع قضایی در ایام نوروزخبر دادو گفت :از این متخلفین هفت قبضه اسلحه ساچمه زنی و گلوله زنی مجاز و غیر مجاز وپنج قطعه کبک قفسی زنده کشف و ضبط شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد، سید اسدالله هاشمی مدیرکل محیط زیست استان گفت : مامورین یگان حفاظت شهرستان بویر احمد در نیمه نخست فروردین ماه 95 موفق به شناسایی و دستگیری متخلفین و معرفی آنها به مراجع قضایی شدند.

سید اسدالله هاشمی ضمن اشاره به اینکه تمامی متخلفین قبل از هرگونه شکاری دستگیر شدند تصریح کرد : مامورین یگان حفاظت این شهرستان طی گشت و کنترل نوروزی خوددر ارتفاعات تنگ کبوتری منطقه حفاظت شده دنای شرقی موفق می شوند دو نفر متخلف رابه همراه یک قبضه اسلحه ساچمه زنی و یک قبضه کلاشینکف غیر مجازقبل از هرگونه شکاری دستگیر نمایند.

مدیرکل محیط زیست استان به دستگیری سه نفر متخلف دیگر در ارتفاعات حجاج اشاره کرد و گفت : مامورین این شهرستان موفق می شوند این سه نفر متخلف را به همراه سه قبضه اسلحه ساچمه زنی مجاز در این ارتفاعات دستگیر و اعمال قانون نمایند.

این مقام مسئول به اقدام قابل تحسین محیط بانان اشاره کرد وگفت :محیط بانان همه متخلفین را قبل از هرگونه شکاری دستگیر کردند.
هاشمی در ادامه به اجرای حکم تفتیش و کشف پنج قطعه کبک قفسی زنده اشاره کرد و گفت : طی گزارش مردمی به سامانه 1540 مامورین موفق می شوند طی حکم تفتیش ازمنزلی در شهرستان بویراحمد پنج قطعه کبک قفسی زنده را کشف و ضبط نمایند.

مدیرکل محیط زیست در پایان ضمن اشاره به جریمه حقوقی دو میلیون ریالی هرقطعه کبک و معرفی متخلفین به مراجع قضایی افزود: برای تمامی متخلفین پرونده هایی مجزا تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد