تاریخ درج خبر : 1395/01/17
کد خبر : ۵۳۹۵۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون رئیس جمهور: کهگیلویه و بویراحمد مقصد جدید گردشگری کشور است

همایش اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل با حضور معاونان ریاست جمهوری وریس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، استانداران استانهای کشور، مدیران کل دستگاه‌های دولتی استانهای کشور در تهران برگزار شد.

IMAGE635266982042245507

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این همایش با تبریک فرارسیدن سال نو به هموطنان و آرزوی سالی پر از موفقیت و تندرستی، تصریح کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر با تعامل و همکاری ۱۸ دستگاه، ساماندهی امور مربوط به سفرهای نوروزی را بر عهده داشت.

وی با اشاره به اینکه آمارهای موجود حاکی از افرایش حجم سفر‌ها در روزهای نخستین نوروز بود تصریح کرد: براساس گزارشهای موجود، سفرهای داخلی ۱۰ تا ۱۲ درصد رسد داشته است.

معاون رئیس جمهور تعامل و همکاری مردم با خادمان خود را مهم و تاثیرگذار دانست و افزود: همکاری مردم با مسئولین و خادمان خود، یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت در عرصه‌های مختلف است.

سلطانی فر در ادامه به ظرفیتهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه اجرای اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: طرح‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ستاد اقتصاد مقاومتی که به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شده ارائه شده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: این دستگاه وظایف و مسئولیت‌های ویژه‌ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد و ما آمادگی داریم از ظرفیتهای گردشگری به عنوان یک گنج پنهان و همچنین صنایع دستی به عنوان بخش هنری و اقتصادی فعال در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری استفاده کنیم.

وی با اشاره به خدمات دولت وتدبیر امید در حوزه گردشگری گفت: در برخی استان‌ها با اقدامات خوبی که انجام شده است در بحث معرفی پتانسیل‌های گردشگری این صنعت بدون دود رشد خوبی داشته است که برای مثال می‌توان کهگیلویه وبویراحمد را امروز مقصد جدیدی از گردشگری در کشور نام ببریم.

سلطانی فر تصریح کرد: با توجه به اتفاقات مثبتی که پس از توافق وین و اجرای برجام افتاده است، رفت و آمد گروه‌های خارجی در کشور افزایش یافته و ما باید از این فرصت برای جذب سرمایه گذاری استفاده کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد