تاریخ درج خبر : 1395/01/17
کد خبر : ۵۳۹۵۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئولان کشور توجه خاصی به امور قشر زنان دارند

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: مسئولان اجرایی کشور توجه خاص و ویژه ای به امور قشر زنان داشته و برای کاهش مشکلات آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، فریبا رحمان پور در نشست با جمعی از زنان شاغل، فعال و نخبه کهگیلویه و بویراحمد و مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی این استان افزود: بانوان ایرانی با پیروی از حضرت فاطمه زهرا (س) می توانند بلندترین قله های عزت و افتخار را در زمینه های مختلف فتح کنند.

وی بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) نه تنها الگوی زنان بلکه بهترین اسوه و سرمشق برای جامعه بشری است.

رحمان پور اظهار کرد: بانوان کشور در تمامی عرصه ها حضور فعال داشته و نقش آفرینی می کنند و از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نیز تا حد قابل ملاحظه ای به جایگاه واقعی خود رسیده اند.

وی عنوان کرد: زنان کهگیلویه و بویراحمد دارای توانمندی ها و ظرفیت های چشمگیری در ابعاد گوناگون هستند و باید بیش از پیش حمایت شوند.

رحمان پور ابراز داشت: سعی خواهد شد در سال جاری نشست های کارگروه امور بانوان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد با توجه به موضوع آن با حضور مشاور وزیر مربوطه در امور زنان تشکیل شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این اقدام به پیگیری بهتر امور و کاهش سریعتر مشکلات حوزه زنان و خانواده استان منجر می شود.

رحمان پور گفت: بانک اطلاعاتی تشکل های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد تا پایان فروردین ماه امسال در راستای استفاده بهینه از ظرفیت بانوان استان تکمیل و راه اندازی خواهد شد.

وی بیان کرد: تیرماه سال جاری دوره آموزشی توانمندسازی کارکنان و مدیران زن کهگیلویه و بویراحمد و مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی این استان در یاسوج برگزار می شود.

رحمان پور اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی ها و دست ساخته های زنان کهگیلویه و بویراحمد با هدف معرفی هر چه بیشتر این ظرفیت ها به مردم دیگر نقاط کشور اردیبهشت ماه امسال در یاسوج برپا خواهد شد.

وی عنوان کرد: اجرای موفق برنامه های حوزه زنان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد مستلزم همکاری همه جانبه مسئولان اجرایی و نهادهای دولتی این استان است.

رحمان پور با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، ابراز داشت: زنان کهگیلویه و بویراحمد نیز همچون بانوان دیگر نقاط کشور می توانند برای اجرا و تحقق هر چه مطلوبتر این شعار تاثیرگذار باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد