تاریخ درج خبر : 1395/01/18
کد خبر : ۵۳۹۶۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

آبرسانی با تانکر به 118 روستای کهگیلویه و بویراحمد/ امکان افزایش روستاهای آبرسانی شده با تانکر

مدیرعامل آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از امکان افزایش روستاهایی که با تانکر در این استان آبرسانی می‌شوند، خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، فیض‌الله پاسره در جمع خبرنگاران با اشاره به خدماتی که آب و فاضلاب روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد به روستاییان ارائه می‌کند، اظهار کرد: هزینه آبرسانی روستایی در استان ما بیش از سایر استان‌ها است چرا که بسیاری از روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در مناطق صعب‌العبور کوهستانی قرار دارند.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر به دلیل وضعیت خشکسالی به وجود آمده مشکلاتی را در آبرسانی روستایی در استان داشتیم و تعدادی از روستاها با تانکر آبرسانی شدند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته 118 روستای استان توسط تانکر آبرسانی شدند که ممکن است در سال جاری این تعداد بیشتر شود.

پاسره در همین خصوص گفت: این تعداد 118 روستا در استان به وسیله 13 تانکر آبرسانی 10 هزار لیتری با حجم آب شرب به میزان 32 هزار و 380 مترمکعب توسط بخش خصوصی انجام شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان یکی از کارها و اقدامات خوب را واگذاری خدمات به بخش خصوصی دانست و گفت: برای نمونه خدمات آبدارها در روستاها که تعداد آنها 196 نفر است در هشت شهرستان توسط بخش خصوصی انجام می‌شود.

وی به حق‌الزحمه پیمانکاران از محل اعتبارات تعمیر و نگهداری در سال 94 هم اشاره‌ کرد و گفت: تاکنون 44 هزار و 796 میلیون ریال پرداخت شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد