تاریخ درج خبر : 1395/01/18
کد خبر : ۵۳۹۶۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
عدل هاشمی در دیدار با آیت الله ملک حسینی عنوان کرد:

سیاست را باید به حاشیه برد تا دیارمان را بسازیم/ پیمانکار پروژه پاتاوه_ دهدشت در آینده نزدیک تغییر می کند

منتخب کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد که با همدلی و همزبانی ، کهگیلویه و بویراحمد را آباد کنیم.

به گزارش سایت استان به نقل از خبردنا ، سردار عدل هاشمی پور در دیدار با نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: سیاست را در کهگیلویه و بویراحمد باید به حاشیه برد تا دیارمان را بسازیم.

وی با تشریح برخی پروژه های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پیمانکار پروژه پاتاوه_ دهدشت در آینده نزدیک تغییر می کند.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: پروژه های متعدد نیمه تمام در کهگیلویه بزرگ بحال خود رها شده که باید فعالیت آنها از سر گرفته شود.

هاشمی پور افزود: دولت بودجه برای راه اندازی پروژه ها اعتبار کافی ندارد و باید از استعدادهای سایر نهادها مانند قرارگاه خاتم بهره برد.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: مثلث نمایندگان در مجلس باید مصلحت ها را بر منفعت ها ترجیح دهند تا توسعه متوازن شکل گیرد.

وی از آیت الله ملک حسینی خواست که به مدیران دستگاههای اجرایی دستور دهد تا براساس اقتصاد مقاومتی بفکر رفع مشکلات کهگیلویه و بویراحمد باشند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی نباید به شعار تبدیل شود و باید همه در جایگاه خود بفکر تحقق این شعار باشند .

آیت الله سید شرف آلدین ملک حسینی گفت: مدیران باید براساس اقتصاد مقاومتی نقشه های راه آینده را طراحی و اجازه ندهند شعار اقتصادی در حد شعار بماند.

وی با بیان اینکه منطقه گرایی ، سیاست بازی و باندبازی باید از منطقه رخت بربندد، خاطرنشان کرد: باید بپذیریم با بحث های منطقه ای و سیاست به عقب افتاده ایم.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید مصلحت ها را جایگزین منفعت ها نمود و جامعه ای که به منافع خود نگاه می کند شکست خورده اما جامعه ای که به مصالح خود نگاه می کند موفق خواهد بود.

آیت الله ملک حسینی با تاکید براینکه نقشه راه سردار هاشمی برای توسعه کهگیلویه بزرگ نقشه راه مطلوبی است ادامه داد: اشتباهات گذشته که محصول سیاست بازی های گذشته است تکرار نشود.

وی گفت: مجمع نمایندگان مجلس مان باید بازوی هم برای توسعه دیارمان باشند تا آینده خوبی داشته باشیم.

آیت الله ملک حسینی گفت: نزدیکان نمایندگان مجلس هم باید از وام خواهی دوری جویند و موافق حذف مخالفان هم نباشند.

وی افزود: باید بفکر اشتغال برای جوانان بود و اجرای کارهای بزرگ مشکل گشا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد