تاریخ درج خبر : 1395/01/19
کد خبر : ۵۳۹۸۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
بعد از تأیید انتخابات مجلس توسط شورای نگهبان صورت گرفت

پیام ستار هدایت‌خواه به مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد و دنا

ستار هدایت‌خواه کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستانهای بویراحمد و دنا بعد از تأیید انتخابات در این حوزه پیامی را به مردم این دو شهرستان صادر کرد.

به گزارش سایت استان، در این پیام آمده است:

باسمه‌تعالی

مردم فهیم و عزت‌طلب شهرستان‌های بویراحمد و دنا

سلام‌علیکم

اینک که به صلاحدید شورای محترم نگهبان،‌ صحت انتخابات تأیید شده است،‌ لازم می‌دانم نکات مهمی را به استحضار شما ملت شهیدپرور برسانم.

1- در ابتدا از همه شما برای اصل حضور در انتخابات تشکر کرده و سپاس قلبی و صمیمانه خود را از عزیزانی که به گفتمان عزت، پیشرفت و عدالت رأی دادند، ابراز می‌دارم. مراتب ویژه سپاس خود را در خور کسانی می‌دانم که مسیر درست و قانونی را برای احقاق حقوق خود برگزیدند و بر همه بداخلاقی‌ها، کوته‌نظری‌ها و رفتارهای غیر انسانی گروهی منفعت‌طلب،‌ صبورانه و کریمانه تحمل به خرج دادند.

2- انتخابات عرصه امتحان و آزمایش برای همه اعم از مردم، مسئولین و کاندیداها بود. برنده اصلی این انتخابات کسانی هستند که جز به رضای حق و انجام تکلیف الهی خویش نیندیشیدند و بازنده حقیقی کسانی هستند که برای حفظ منافع دنیوی و ارضای روحیه قدرت‌طلبی خود حاضر شدند به هر ابزار و شیوه‌ای چنگ بزنند؛ گاه به اتکای پول‌های کثیف و درآمدهای نامشروع خود و تطمیع این و آن؛ گاه با تکیه بر قدرت و زور و تهدید و ارعاب؛ گاه با سوءاستفاده از موقعیت اداری خویش؛ گاه با تخریب، تهمت، شایعه‌ و دروغ پراکنی؛ گاه با دریوزگی و کمک گرفتن از پیروان فرقه ضاله و استعماری بهائیت و خلاصه هر شیوه غیر انسانی و غیر الهی برای دست‌یابی به جیفه بی ارزش مقام دنیوی و حفظ منافع سیاسی خویش، از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

3- اینجانب که در پی اصرار و درخواست شما مردم به‌سبب نگرانی از شرایط تحقیرآمیز چهار سال گذشته پا در این عرصه نهادم، پس از اعلام خبر غیرمنتظره نتایج انتخابات باز به درخواست شما مردم که در تجمعات مختلف روز شنبه هشت اسفند اعلام داشتید، برای پیگیری و احقاق حق شما از هیچ کوششی فروگذار نکردم و وقتی خبر برداشتن بار مسئولیت از دوش خود را شنیدم، دو رکعت نماز شکر به‌جای آوردم که هم به تکلیف و خواسته به‌حق شما عمل کردم و هم بار مسئولیت از دوشم برداشته شد؛ شما نیز خشنود و خرسند باشید که خالصانه به تکلیف خود عمل کردید و زحمات فراوانی را متحمل شدید و به اجر و پاداش الهی خویش رسیدید. مگر غیر از آن است که حیات دنیوی فرصتی برای کسب توشه و ثواب برای حیات حقیقی است و شما نیز به این مقصود نائل شدید. هر چند دنیاپرستان کوته‌فکر این حقیقت را درک نمی‌کنند و چه بسا با پوزخند و تمسخر برخورد کنند؛. البته همیشه این‌چنین بوده است؛ مگر نه اینکه انبیای الهی را بت‌پرستان دنیاطلب همین‌گونه تحقیر و تمسخر می‌کردند.

4- ممکن است دنیاطلبان سودجو و اصحاب زر و زور و تزویر با رفتارهای کودکانه و طعنه و تحقیر و تمسخر که در شأن چنین افرادی است بخواهند شما را تحریک و وادار به عکس‌العمل کنند؛ از همه شما تقاضا می‌کنم که پاسخ‌تان همان توصیه قرآن باشد که فرمود «و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما». جز سلام و کریمانه گذشتن، از هرگونه رفتار و گفتار و برخورد تنش‌زا پرهیز کرده و خونسردی، متانت، اتحاد و همدلی خود را حفظ کرده و از این رهگذر نیز با حلم و بردباری،‌ پله‌ای دیگر از کمال و انسانیت را طی کنید. همچنین با پایبندی به قانون، شعور و آگاهی سیاسی خود را بیش از پیش به منصه ظهور برسانید.

5- زحمات و تلاش‌های صادقانه مسئولان نظارت بر انتخابات و بازرسان شورای محترم نگهبان قابل تقدیر و تشکر فراوان است. همچنانکه آن بخش از مسئولان اجرایی که خالصانه و بی‌طرفانه (هر چند به تعداد اندک) تلاش کردند، مورد سپاس‌اند؛ اما آن بخش از مسئولان اجرایی انتخابات که بر خلاف نص قانون در قامت مسئول ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها رفتار کردند، در محکمه افکار عمومی محکوم و روسیاه هستند که این روسیاهی برای ابد در پرونده آنان ثبت خواهد شد و در یوم‌الحساب باید پاسخگوی عملکرد خویش باشند.

6- از مسئولان و فعالان ستادهای انتخاباتی اینجانب که در این مدت با امکانات اندک، زحمات و مجاهدت‌های خالصانه فراوانی را متحمل شدند تشکر وافر دارم و برای همه آنها آرزوی موفقیت و سربلندی در همه عرصه‌های زندگی دارم.

7- پیوند میان قدرت و ثروت در همیشه تاریخ، عامل به قربان‌گاه رفتن حق‌طلبان بوده است. بایستی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، به مبارزه بی‌امان با فساد اقتصادی و ثروت‌های نامشروع که یکی از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است، اهتمام ورزیده و با افشای چهره کریه قدرت‌طلبان دنیاپرست، بیش از پیش آنان را در افکار عمومی محکوم و مطرود کرد.

8- به همه یاران ولایی و انقلابی اعلام می‌دارم که راه و رسم اصولگرایی تمام شدنی نیست؛ بایستی کمربندها را محکم بربندید؛‌ آرمان بلند انتظار و زمینه‌سازی برای ظهور یار در رکاب نائبش را فراچشم داشته باشید و از این حوادث خرد و حقیر که افراد کوته‌بین را اسیر خود می‌کند، دلزده و مأیوس نشوید. باید خود را برای انقلاب بزرگ و جهانی آبدیده و آماده کنید.

به امید تعجیل در ظهور دولت یار

با سپاس و احترام مجدد؛ ستار هدایت‌خواه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • غریبه گفت:

  مولاعلی الگوی بشریت افتخارانسانیت به دست ابن ملجم نامرادیک ضربه خوردوصیت کرداگرخاستیدانتقام بگیریدفقط یک ضربه بزنید شماودیگرکاندیداهای محترم پیروان این امامید ولی شمابیش ازهزارباردنبال انتقام بودید به خاط صندلی دنیادرصورتی هیچ حقی ازکسی ضایع نشده بود تهمت افتراجعل سند بی احترامی به۴۸۰۰۰ نفرمسلمان ایرانی

 • ناشناس گفت:

  شما دارید به 48هزار نفر توهین می کنید …………………………

 • مهرسام گفت:

  معلومه که شکست براتون خیلی سخت و سوزناک بود معلم علم و اخلاق چرا دوره های قبل حرف از پول و مال و …………………………………………….

 • سعید اولاد علی مومن گفت:

  جناب هدایت خواه فکر میکرد چون رای های اصلاح طلبان بین آقای زارع و بهرامی تقسیم میشه با اختلاف زیاد برنده انتخاباته ولی متوجه شد که مردم به هیچ وجه ایشون رو قبول ندارن. آقای بقولا استاد کمتر توهین کن. اگه قبول میشدی این حرفا رو هم میزدی؟؟؟

 • دوم خرداد گفت:

  جناب هدایت خواه از خط فکری میاد که پدر معنویش آیت الله مصباح یزدی هست.ایشون بر این باوره که رای مردم فاقد اهمییته و اگر الان انتخابات در کشور برگزار میشه بنا به مصلحته و نه حق ذاتی مردم برای انتخاب کردن. جناب هدایت خواه شما به گورستان تاریخ سیاست پرتاب شدین.

 • ناشناس گفت:

  کی مردم به اصرار از شما درخواست حضور نمودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • بچه دهدشت گفت:

  …. فردی مثل شما اصلا قائل به انتخابات نیستید، و تنها با گریزگاهی اختصاصی که برای امثال شما فراهم است براحتی وارد انتخابات ..،…. میشوید و گاهی نیز ناچارا رای می آورید. این حرفها را کسی باید بزند که دوران نمایندگی خودش سابقه ای ….. و درخشان داشته باشد نه شما که دست همه را از پشت بستید و کسی هم فرصت و جرات اعتراض به شما ندارد. مردم گول این شعارهای بلند و بی پایه شما را نمیخورند و اصلا گوششان به این حرفها بدهکار نیست.
  با تشکر

 • ناشناس گفت:

  خدا خودش جای حق نشسته………

 • ناشناس گفت:

  همین ادبیات جنابعالی هست که باعث شد این دور هم مردم بهت رای ندادن.خیال میکنی فقط شمایی که مسلمانی.دین کاملی داری.همه مسائل را بهتر از بقیه میدانید.همین افکار هست که باعث شد رای نیاوری.چرا نمیخواهی باور کنی که برای چه رای نیاوردی

 • ناشناس گفت:

  بازدکتر جان نشان دادی که از همه کاندیداها باسواد تری ، و ……………………………. . و در نظر مردم بزرگ و شریف بویراحمد شما برنده واقعی انتخابات هستید . و در پایان از همه مسئولین شورای نگهبان گمال تشکر و قدردانی را داریم به امید فرج اقا

 • ناشناس گفت:

  سلام جناب دکتر
  اینجانب از طرفداران پرپاقرص جنابعالی بودم تا که اینکه این بیانه سراسر تهمت وافتراء شما را خواندم وبرای خودم متاسفم که تا آلان هرچه راکه شما می گفتید قبول می کردم

 • سید گفت:

  برنده اصلی انتخابات اصولگرایان هستند …………..

 • نا شناس گفت:

  تا 3 نشه بازی نشه

 • ناشناس گفت:

  همه این القاب که عنوان نمودی فقط در شان خودته مردم غیور بویر احمد و دنا خوب شما و حزبتون را شناختند و دست رد بر سینه شما افراطیون زدند

 • ناشناس گفت:

  اقای هدایت خواه شما دوشکست خوردی یکی مردم در ٧ اسفند تو را رد صلاحیت کردند ودیگری اعتراض به نتیجه انتخابات وتایید نهایی شورای نگهبان شکست دیگری بود که پذیرفتی.ضمنا همانطوری که شما ……………………………………………………. مردم هم جواب شما را رد صلاحیت کردند پس اگر در مقابل سید شکست خورده بودی خیلی با ارزشتر از این بود.

 • ناشناس گفت:

  من با اگاهی کامل به شما رای ندادم چقدر شما ……………………………

 • دوم خرداد گفت:

  بدجوری سوخته این …………………

پربازديد