تاریخ درج خبر : 1395/01/19
کد خبر : ۵۳۹۸۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار نوروزی جمعی از اطلاح‌طلبان استان با استاندار/ تصاویر

جمعی از اصلاح طلبان استان با استاندار دیدار کردند.

به گزارش سایت استان، این دیدار به مناسبت تبریک سال نو انجام شد.

اصلاح طلبان کماکان حامی دولت هستند

عضو شورای سیاست‌گذاری ستاد روحانی در استان در این دیدار گفت: موضع اصلاح‌طلبان کشور و استان حمایت از دولت است و این حمایت با رویکردی انتقادی و دلسوزانه ادامه دارد.

سیدرضا عسکری افزود: در سال 94 دولت دو رویداد مهم برجام و انتخابات را با تدبیر به سرانجام رساند.

IMG_2060

وی ادامه داد: دیپلماسی موفق دولت در ماجرای هسته ای و لغو تحریم ها در سال گذشته موج خوشحالی مردم را به دنبال داشت که امیدواریم شاهد نتایج ملموس‌تر آن در زندگی مردم باشیم.

عسکری به انتخابات گذشته اشاره کرد و بیان داشت: تلخی هایی مانند ردصلاحیت چهره های شاخص اصلاح طلب در کشور و استان نیز نتوانست این جریان سیاسی را دلسرد کند و مردم نیز با حضور هوشیارانه از فضای حداقلی که در اختیار اصلاح طلبان قرار گرفت استفاده کردند و پیروزی نسبی نیز حاصل شد.

فعال سیاسی اصلاح طلب به پیروزی اصلاح طلبان در شهرهای بزرگ و به خصوص تهران اشاره کرد و اظهار داشت: برای اولین بار در انتخابات کشور، لیست امید که از سوی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت ارائه شده بود توانست همه کرسی ها را در تهران به خود اختصاص داد که در نوع خود جالب و بی سابقه بود.

عسکری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کارهای انجام گرفته در استان اذعان داشت: با وجود کمبوداعتباری که در کل کشور هست در حوزه زیرساختها کارهای خوبی در استان انجام شده که ناشی از تلاشهای استاندار و مدیریت استان دارد.
وی در پایان گفت: امیدواریم در سال جدید نیز شاهد موفقیت بیش از پیش دولت در سطح ملی و استان باشیم.

انتخابات در استان با کیفیت برگزار شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: انتخابات 7 اسفند در استان با کیفیت برگزار شد.

سیدموسی خادمی افزود: برای اولین بار هیچ گونه مشکلی در استان به وجود نیامد و کوچکترین مسئله ای نیز با حساسیت بالا پی‌گیری می‌شد.

IMG_2068

وی بیان داشت: فرایند انتخابات در استان طبق قانون و به درستی برگزار شد و تخلف عمده ای که بتواند در نتیجه انتخابات تاثیرگذار باشد به وجود نیامد.

خادمی با اشاره به نتیجه انتخابات در کشور اذعان داشت: مردم به اقدامات دولت امید دارند و نتایج کلی این انتخابات نشان داد که هرگاه دولت به کمک مردم احتیاج دارد، مردم با دولت همراه می‌شوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت تدبیر و امید آثار خرابی های دولت گذشته را ترمیم می‌کند.
خادمی اضافه کرد: رشد اقتصادی، کنترل تورم و تلاش در جهت کاهش بیکاری از مهمترین اقدامات انجام شده دولت تدبیر در چندسال گذشته بوده است.

وی بیان داشت: با وجود آنکه در سال 94 بدترین سال مالی بعد از انقلاب را شاهد بودیم اما پروژه‌های عمرانی استان فعال بود و برخی از طرح‌های عمرانی نیز به به سرانجام رسید.

گفتنی است در این دیدار، برخی از اصلاح طلبان دیدگاههای خود پیرامون موضوعات مختلف را بیان کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ولی اله گفت:

  به نظر من کسی که با استاندار جلسه میزنه اصلاحطلب نیست

 • ناشناس گفت:

  مگه به جز رضاتوفیقی و موسوی اصلاح طلب واقعی وجود دار؟؟؟؟؟؟

 • امید گفت:

  با چه رویی دیگه خود را نماینده جریان اصلاحات میدونند با تصمیم مسخرشون و حمایت از راننده جبهه پایداری ؟البته نه همه آنها.

 • بازنشسته جهاد یاسوج گفت:

  ننگ بر این اصلاح طلبی که جز فقر و فلاکت چیزی برای مردم ایران ارمغان ندارد . آقای استاندار به جای این همه جلسات بی خودی مطالبات پرداخت نشده جهاد کشاورزی را پیگیری کن .

 • ناشناس گفت:

  اولا چهره شاخص اصلاحطلب در این جمع حضور ندارد! ثانیا همین اصلاحطلب نماها هستند که اصلاحات را در استان نابود کردند!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد