تاریخ درج خبر : 1395/01/20
کد خبر : ۵۳۹۹۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
نماينده ولي فقيه در كهگيلويه و بويراحمد

مطرح شدن موضوع خرید رای توهین به شعور مردم بود

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مطرح شدن موضوع خرید رای در انتخابات هفتم اسفند 94 از سوی عده ای و در برخی محافل نوعی توهین به شعور مردم استان بود.

ملک-حسینی

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویراحمد، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز پنجشنبه در دیدار فرماندار بویراحمد و اعضای هیات اجرایی این شهرستان با ایشان افزود: کهگیلویه و بویراحمد شایسته این توهین‌ ها نیست و چنانچه حداقلی در جایی اتفاق افتاده باشد نباید حکم آن به همه استان گسترش یابد.

وی بیان کرد: تلاش های دست‌ اندرکاران ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بویراحمد در انتخابات هفتم اسفند 94 قابل تقدیر است.

ملک حسینی با اشاره به برخی ناملایمات و توهین‌ ها در ایام انتخابات هفتم اسفند 94، اظهار کرد: آمدن بازرسانی از تهران به شهرستان بویراحمد برای آسوده شدن خیال مردم و اعضای هیات اجرایی از اینکه خطا، تقلب و تخلفی نشده اقدام ارزشمندی بود.

وی با بیان اینکه در انتخابات هفتم اسفند 94 نسبت به سال‌ های گذشته تقلب و تخلف کمتر بوده، عنوان کرد: با آمدن بازرسان و بازشماری مجدد شعبه های اخذ رای بر صحت این انتخابات صحه گذاشته شد.

ملک حسینی ابراز داشت: کاندیداهای انتخابات هفتم اسفند 94 بدانند که روز پایان دادن به کدورت‌ ها و تنش ‌هاست و چنانچه بی‌ ادبی و یا بی ‌حرمتی انجام شده باید فراموش شود و به فکر آینده بود.

وی افزود: حرمت ‌ها باید حفظ شده و جلوی بداخلاقی‌ های پیش آمده نیز گرفته شود تا در آینده تکرار نشوند.

ملک حسینی با تقدیر از عملکرد هیات‌ نظارت انتخابات هقتم اسفند 94، گفت: حق قانونی معترضان پیگیری اعتراض بود و جای هیچگونه گلایه ‌ای به هیات نظارت نیست زیرا به قانون عمل کردند.

وی بیان کرد: مشارکت پرشور مردم کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات هفتم اسفند 94 و کسب رتبه دوم این استان در کشور نشان می دهد که انتخاباتی سالم و بانشاط برگزار شد.

در این دیدار اعتبارنامه نمایندگی مجلس خبرگان رهبری به آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی اعطا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد