تاریخ درج خبر : 1395/01/20
کد خبر : ۵۳۹۹۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
برای سرمایه‌گذاری

روس‌ها به یاسوج می‌آیند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرمایه‌گذاران و مسئولان امسک روسیه در خردادماه امسال با سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با ظرفیت‌ها و استعدادهای استان آشنا خواهند شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان، مسئولان استانی و رئیس اتاق بازرگانی یاسوج؛ برنامه‌ریزی جهت استقبال از مسئولان و سرمایه‌گذاران استان امسک روسیه انجام شد.

در این دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ارتباطات گسترده جمهوری اسلامی ایران و کشور روسیه اظهار کرد: به همین منظور برخی از مسئولان استان سال گذشته سفری به استان امسک روسیه داشتند.

حسن نوروزی گفت: به همین منظور هیئت روسی نیز در خردادماه امسال از استان ما بازدید می‌کنند و سرمایه‌گذاران و مسئولان امسک روسیه با ظرفیت‌ها و استعدادهای استان آشنا خواهند شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جلسه برنامه‌ریزی برای استقبال و پذیرایی از هیئت روسی را برگزار کرده‌ایم تا بتوانیم علاوه بر پذیرایی از آن‌ها فرصت‌ها و ظرفیت‌های استان را به بهترین نحو معرفی کنیم.

وی گفت: باید برای حضور و جلب و جذب سرمایه‌گذاران در استان اقدامات لازم را انجام دهیم تا در راه توسعه کهگیلویه و بویراحمد گام برداریم.

وی سفر هیئت روسی را برای استان بسیار مهم دانست و گفت: در زمینه‌های مختلف توانمندی سرمایه‌گذاری از سوی ما و هیئت روس وجود دارد و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

نوروزی یکی از اقدامات اولیه را برای معرفی استان، ساخت کلیپ و همچنین پاورپونت دانست و گفت: لازم است با همکاری همه دستگاه‌ها، استان به خوبی به طرف مقابل برای سرمایه‌گذاری معرفی شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد