تاریخ درج خبر : 1395/01/21
کد خبر : ۵۴۰۰۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتبارات به صورت عادلانه در سطح کهگیلویه و بویراحمد توزیع می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان استان به جد پیگیر منابع استان در کشور هستند و منابع که وارد استان شود به صورت عادلانه بین تمام شهرستان‌ها و بخش‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید موسی خادمی در دیدار با اعضای شورای اداری شهرستان دنا و جمعی از مردم بخش پاتاوه با اشاره به حوادث و رخدادهای سیاسی سال 94 گفت: سال گذشته سال ویژه‌ای برای جمهوری اسلامی ایران بود، اتفاقات خوبی در سطح کشور انجام شد و برخی حوادث هم آن طور که انتظار می‌رفت صورت نگرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به نتیجه رسیدن برجام، لغو تحریم‌ها و برگزاری انتخابات سالم و باشکوه از جمله حوادث مهم سال گذشته است که برگزاری انتخابات باشکوه هفتم اسفند موجب افزایش سرمایه اجتماعی یعنی مردم در این عرصه مهم شد.

وی با بیان اینکه دولت به لحاظ منابع مالی با مشکلاتی مواجه است، افزود: امیدواریم با به ثمر رسیدن برجام شاهد رفع مشکلات و منابع مالی دولت باشیم.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: دولت از همان روزهای آغازین کاری به دنبال اجرایی و عملی کردن فرمان مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال است و در استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بخشی از کشور باید به دنبال اجرایی کردن شعار سال باشیم.

خادمی عنوان کرد: دولت منابع مالی که بتواند کارهای بزرگ عمرانی انجام دهد را در اختیار ندارد لذا مشارکت خود مردم در مدیریت اقتصادی می‌تواند زمینه‌ساز تحقق شعار سال باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مسئولان استان به جد پیگیر منابع استان در کشور هستند و منابع که وارد استان شود به صورت عادلانه بین تمام شهرستان‌ها و بخش‌ها توزیع می‌شود.

وی با اشاره به قابلیت‌های فراوان شهرستان دنا گفت: امیدواریم با حل شدن مشکلات اقتصادی زمینه اجرایی کردن طرح‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال جوانان فراهم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد