تاریخ درج خبر : 1395/01/21
کد خبر : ۵۴۰۰۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جایگاه فرهنگ در فرآیند توسعه همه جانبه زیرساختی است

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: جایگاه فرهنگ در فرآیند توسعه همه جانبه زیرساختی است و این امر توجه بیش از پیش به بخش فرهنگ وهنر در برنامه های توسعه را دوچندان کرده است.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، “رضا دهبانی پور ” 21 فروردین ماه در شورای مدیران فرهنگی تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اهمیت رسالت کاری دستگاه های فرهنگی افزود: تشکیل شورای فرهنگی در استان گامی در جهت هم انسجام بخشی، هم پوشانی و هم افزایی فعالیت های دستگاهای فرهنگی زیرمجموعه وزارت فرهنگ اورشاد اسلامی است.

وی رصد مطلوب اهداف، برنامه ها، نیازها و تنگناهای دستگاه های فرهنگی در قالب برگزاری نشست های ماهانه و ارائه گزارش آن به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهداف فعالیت شورای فرهنگی دستگاه های فرهنگی در استان است.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد اهتمام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سازماندهی فعالیت ها، رفع موانع، ارائه پیشنهاد، ارائه اهکار و کمک به پیشبرد اهداف فرهنگی در استانها و اتخاذ تصمیم های مناسب را از دیگر اهداف شورای فرهنگی دستگاه های وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها برشمرد.

در این نشست که مدیران حج و زیارت، نهاد کتابخانه های عمومی، کانون مساجد و خبرگزاری جمهوری اسلامی کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند، در خصوص اهداف و فعالیت های این شورا بحث و تبادل نظر شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد