تاریخ درج خبر : 1395/01/21
کد خبر : ۵۴۰۰۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار كهگيلويه و بويراحمد

هیچ حرکتی به نفع یا ضرر فردی خاص در انتخابات هفتم اسفند وجود نداشت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ حرکت سازمان یافته ای از سوی دولت یازدهم به نفع و یا ضرر فردی خاص در مراحل مختلف انتخابات هفتم اسفند 94 در این استان وجود نداشت که چنین امر مهمی نتیجه تدبیر دولت بود.

انتخابات  (2)

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، سید موسی خادمی در دیدار با آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: انتخابات هفتم اسفند 94 جزو یکی از بهترین انتخابات ها در این استان از نظر عملکرد مجموعه اجرایی بوده است.

وی بیان کرد: مجموعه اجرایی انتخابات هفتم اسفند 94 در کهگیلویه و بویراحمد دخالتی در روند این دوره از انتخابات نکردند و در صورت وجود نیز کم و موردی بود.

خادمی با اشاره به اینکه انتخابات هفتم اسفند 94 در کهگیلویه و بویراحمد از آنچه تصور می شد پیچیده تر شد، اظهار کرد: با این حال با اندیشیدن تمهیدات لازم هیچ مشکلی در روند انتخابات ایجاد نشد.

وی عنوان کرد: شورای تامین کهگیلویه و بویراحمد در هفته تبلیغات انتخابات هفتم اسفند 94 بیش از 70 ساعت جلسه برگزار کرد.

خادمی با بیان اینکه متولیان و دست اندرکاران امز انتخابات هفتم اسفند 94 در کهگیلویه و بویراحمد به صحت کار خود به طور 100 درصد مطمئن بودند، ابراز داشت: هیات های اجرایی با ترکیب متنوع تری نسبت به سال های گذشته چیده شده و سلایق مختلف نیز در هیات اجرایی حضور داشتند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای عوامل اجرایی روی صندوق های اخذ رای در انتخابات هفتم اسفند 94 در این استان نیز از نمایندگان تمامی کاندیداها انتخاب شدند.

خادمی گفت: تلاش شد که بی طرفی در انتخابات هفتم اسفند 94 در کهگیلویه و بویراحمد رعایت شده و متولیان و دست اندرکاران آن امانتدار خوبی باشند.

وی بیان کرد: سال 94 بدترین سال مالی دولت یازدهم بود و استان هایی که بخش خصوصی ضعیفی داشته و وابسته به منابع دولتی هستند در این سال ضرر کردند.

خادمی اظهار کرد: بخشی از پروژه های مهم عمرانی کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته با مشکلاتی مواجه شدند اما تلاش شد که هیچ پروژه ای در استان تعطیل نشود.

وی با اشاره به برنامه چهار ساله توسعه کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: استان نسبت به این برنامه در شاخص های مختلف وضعیت مناسبی دارد.

خادمی ابراز داشت: فعال کردن واحدهای تولیدی راکد یکی از برنامه های مهم دولت یازدهم است و در این راستا نیز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال شده که مشکلات واحدهای تولیدی استان در آن بررسی و برطرف می شود.

وی رویکرد دولت تدبیر و امید در سال جدید را عمل به اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: دولت مصمم به ایجاد رونق اقتصادی در کشور در سال 95 است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حمید گفت:

    جناب استاندار………………………….

  • ناشناس گفت:

    اصلا مگر میشه استاندار و فرمانداران و بخشداران استان ما خدای نخواسته به نفع کسی حرکتی انجام داده باشند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جناب مردم فهیم و آگاه هستند و پشت پرده ها را می دانند گرچه همه ی آنها را ندانند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد