تاریخ درج خبر : 1395/01/22
کد خبر : ۵۴۰۱۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
رئيس كل دادگستري كهگيلويه و بويراحمد

انتخابات مجلس دهم از سالم ترین انتخابات‌ها در استان بود

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه 94 یکی از سالم ترین انتخابات ها در این استان بود.

مزارعی

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مزارعی در دیدار با نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: تمامی کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در کهگیلویه و بویراحمد افرادی صالح، کارآمد و توانمند بودند.

وی بیان کرد: این انتخابات در سلامت و امنیت خاص و بدون حاشیه برگزار شد و حیف بود چنین انتخاباتی که به نحو مطلوب و در آرامش برگزار شده زیر سوال برود.

مزارعی اظهار کرد: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه جرائم انتخاباتی قبل، حین و پس از انتخابات هفتم اسفندماه 94 در کهگیلویه و بویراحمد ستاد پیشگیری و مقابله با جرائم انتخاباتی در دادگستری این استان تشکیل و فعال شد.

وی عنوان کرد: این ستاد تمامی تلاش و همت خود را در راستای برگزاری یک انتخابات سالم در هفتم اسفندماه 94 در کهگیلویه و بویراحمد به کار گرفت.

مزارعی ابراز داشت: دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گرایشی به هیچ طیف سیاسی نداشته و ندارد و چنانچه مسئولان و کارکنان آن در انتخابات ها به فردی رای می دهند برای انجام وظیفه شرعی و ادای دین به شهدا، نظام، انقلاب، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: به دلیل محرومیت این استان در بسیاری از شاخص ها از هر سه نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی انتظار می رود با کمک یکدیگر تلاش مضاعفی در راستای زدودن فقر و عقب ماندگی از چهره منطقه داشته باشند.

مزارعی گفت: تلاش نمایندگان مجلس نهم برای حمایت از مدافعان حریم ولایت و حرم اهل بیت و ولایت فقیه نشان از یک مجلس ولایی است.

وی بیان کرد: دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از ساده ترین امکانات رفاهی و خدماتی محروم است.

مزارعی اظهار کرد: مجتمع تفریحی، ورزشی و اقامتی قوه قضائیه در یاسوج که از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه در سال 89 به کهگیلویه و بویراحمد بود چند سالی است که به دلیل کمبود اعتبار هیجگونه پیشرفت فیزیکی ندارد.

وی عنوان کرد: این مجتمع می تواند مکان تفریحی و اقامتی مناسبی برای استان های جنوبی کشور با توجه به گردشگرپذیری یاسوج و آب و هوای مطبوع آن باشد.

مزارعی ابراز داشت: نمایندگان مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی می توانند از اعتبارات استانی با توجه به درآمدهای نفت استان به این مجتمع اختصاص دهند.

وی افزود: کهگیلویه و بویراحمد با توجه به وضعیت خاص جغرافیایی نیازمند خودروهای ویژه برای عبور از مناطق سخت گذر است و دادگستری استان نیز در این زمینه به همت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیاز دارد.

مزارعی گفت: تلاش نمایندگان مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی می تواند کمک بسزایی به دادگستری این استان کرده و در رفع مشکلات و کمبودهای آن موثر باشد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار، گفت: هوشمندی و اصل قرار دادن عدالت از سوی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد موجب برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه 94 در استان در کمال امنیت، آرامش، نشاط و سلامت شد.

غلام محمد زارعی افزود: دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اقتدار کامل از حقوق مردم این استان در انتخابات هفتم اسفندماه 94 دفاع کرد.

وی بیان کرد: وظیفه مسئولان اجرایی از جمله نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خدمت صادقانه و خالصانه به مردم، نظام و انقلاب است.

زارعی با اشاره به اینکه ایجاد و تامین امنیت وظیفه ای همگانی است، اظهار کرد: دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با نقش سازنده و پیشگیرانه خود در انتخابات هفتم اسفندماه 94 توانست با ارائه راهکارها و برنامه های تاثیرگذار به نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی استان انتخابات سالم و امنی را رقم بزند.

وی عنوان کرد: باید با همکاری مسئولان کشوری و استانی و همراهی مردم کهگیلویه و بویراحمد قطار توسعه استان را با سرعت بیشتری به جلو حرکت داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد