تاریخ درج خبر : 1395/01/22
کد خبر : ۵۴۰۱۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح ملی توانمندسازی زنان مدیرو مسئول کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

مدیر کل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:طرح ملی توانمند سازی زنان مدیر و سئول این استان با هدف افزایش روحیه ی مشارکت جویی و افزایش سطح اگاهی های زنان اجرا می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، فریبا رحمانپور افزود: این طرح مرداد امسال به صورت یک دو روزه در دو بخش استانی و ملی برگزار می شود.

وی بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در روز دوم میزبان 74نفراز بانوان مشاور و مدیر استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان است.

رحمانپور اظهار کرد:بابرنامه ریزی که از سوی نهاد ریاست جمهوری وهماهنگی های وزارت کشور انجام شده دراین طرح زنان مدیر،اعضای شورای شهر و مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی شرکت می کنند.

وی از اجرای طرح ملی تاب آوری اجتماعی باتوجه به افزایش آمار طلاق در کهگیلویه و بویراحمد تا پایان اردیبهشت امسال خبر داد و تصریح کرد:این طرح در هشت شهرستان این استان اجرا می شود.

مدیر کل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در این طرح از هر شهرستان 200نفر زیر پوشش طرح ملی تاب آوری اجتماعی قرار می گیرند.

رحمانپور از ساخت پارک بانوان شهرستان دنا خبرداد و گفت:با هماهنگی های صورت گرفته با فرماندار دنا کارساخت پارک بانوان در این شهرستان به زودی آغاز می شود.

وی ادامه داد:پارک بانوان شهر یاسوج بعد از دو سال از آغاز کار اجرایی آن از سوی شهرداری هنوز تنها درحد حصار کشی اطراف این پارک باقی مانده است.

رحمانپور گفت: قرار بود پارک بانوان شهر یاسوج بهمن 94 به بهره برداری برسد.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی افزون بر 700 هزار نفر و هشت شهرستان تنها یک پارک بانوان در شهردوگنبدان مرکز گچساران دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد