تاریخ درج خبر : 1395/01/22
کد خبر : ۵۴۰۱۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

مشارکت 80 درصدی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در 2 انتخابات اخیر

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم این استان در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مشارکتی 80 درصدی داشتند.

فتاح محمدی

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، فتاح محمدی در دیدار با کارکنان فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: فرمانداری‌ها مهم‌ترین مراکز دولتی در سطح شهرستان‌ها هستند که نقشی محوری و مهم در مدیریت شاخصه‌های لازم جامعه از جمله مدیریت خدمات‌رسانی ادارات و دستگاه‌های اجرایی به جامعه دارند.

وی با اشاره به برگزاری نشست با کارکنان فرمانداری گچساران افزود: این نشست در راستای تقدیر و تشکر از زحمات سال گذشته کارکنان و عوامل فرمانداری و همچنین دریافت نظرات، پیشنهادت و راهکارهای مطلوب‌تر برگزار شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در سال گذشته گفت: طی سال گذشته دو انتخابات بسیار مهم و تأثیرگذار در گچساران به بهترین نحو ممکن برگزار شد که نباید در این خصوص از نقش عوامل ستاد انتخابات غافل ماند.

محمدی با اشاره به حضور پرشور و حداکثری مردم در دو انتخابات اخیر بیان کرد: افرادی که به عنوان نماینده مردم در این شوراها برگزیده شدند باید در راستای تعالی رشد خدمات و برطرف کردن مشکلات و معضلات مردم گام بردارند.

وی تأکید کرد: حضور حداکثری مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با 80 درصد مشارکت نشان از درک و شعور سیاسی بالای مردم همچنین ولایت‌مداری و تأیید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود برخی مشکلات و معضلات اقتصادی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات قابل قبولی از بخش ماده 180 به استان تعلق گرفته است که امیدوارم روند توسعه سال گذشته امسال نیز مستمر باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد