تاریخ درج خبر : 1395/01/22
کد خبر : ۵۴۰۱۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه تجسمی «هنر انقلاب» در یاسوج گشایش یافت

به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، نمایشگاه تجسمی «هنر انقلاب» در یاسوج گشایش یافت.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، این نمایشگاه بعدازظهر یکشنبه باحضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گشایش یافت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: انقلاب اسلامی سبب بروز و ظهور هنرمندان انقلابی و متعهد شد که یکی از این هنرمندان انقلابی شهید آوینی است که مقام معظم رهبری وی را سید شهیدان اهل قلم خواندند.

شریف (2)

حسن نوروزی افزود: شهید آوینی روایتگر هنرمندانه از پیروزی ها و سربلندیهای انقلاب اسلامی است که هنر وی، هنری جاودانه و ماندگار است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هنرمندان متعهدی را به جامعه هدیه داده است، اظهار داشت: این هنرمندان با آثار خود حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی و تبیین کننده اهداف فرهنگی نظام هستند.

نوروزی همچنین با تقدیر از حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تلاشها و فعالیتهای حوزه هنری استان در راستای معرفی و پاسداشت هنر انقلاب در استان قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: به رغم همه محدودیت ها حمایت از حوزه فرهنگ در این استان مورد توجه ویژه است.

شریف (1)

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: هنر انقلابی و متعهد با پیروزی انقلاب اسلامی متولد شد و امروزه هر آنچه در عرصه فرهنگی و هنری در این استان وجود دارد محصول انقلاب اسلامی است.

شریف اسلامی افزود: هفته هنر انقلاب فرصتی مغتنم برای معرفی هنر انقلاب و هنرمندان متعهدی همچون شهید آوینی است.

وی بیان کرد: گشایش نمایشگاه تجسمی هنر انقلاب یکی از فعالیتهای این نهاد فرهنگی در هفته هنر انقلاب است که در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان تجسمی در بخش های مختلف نقاشی، عکس و خوشنویسی به نمایش درآمده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همچنین از حوزه هنری استان بازدید کرد و در جریان آخرین تولیدات و برنامه های فرهنگی و هنری این نهاد قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد