تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام رئیس ستاد استانی دکتر روحانی به منتخبان مردم

رئیس ستاد استانی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 با صدور پیامی پیروزی منتخبان مردم در استان را به آنان تبریک گفت.

متن پیام دکتر باقری در پی می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور با شکوه و حماسی مردم آگاه و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال 1394 بار دیگر برگ زرینی از شعور، خرد ورزی، جلوه ای از مردم سالاری دینی را بر افتخارات این مردم با عزت در پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به عینه به اثبات رسانید.
مردم این سرزمین با حضور سبز خود در پای صندوق های رای حماسه عظیمی از تدبیر، امید و عقلانیت را ایجاد کردند و با رای تاریخی خود بار دیگر نشان دادند که به دور از افراط و تفریط به دنبال فضای امن و آرام برای رشد و شکوفای میهن عزیزمان، ایران هستند.
بی شک حضور مانا و تاثیرگزار شما مردم نیک اندیش که برگرفته از تفکر اعتدالی، عزت و اقتدار بود سمبلی از وحدت و اتحاد ملی و یکپارچگی ملت ایران را در برابر افکار عمومی به ویترین نمایش گذاشت تا با این حضور؛ حماسه ای بی نظیری در منظر جهانیان خلق کنند و نشان دهند که در مسیر رشد و توسعه و تعالی کشور عزیزمان با دیدگاهی تحول گرایانه همسو و همراه هستند.
بدینوسیله ستاد همراهان تدبیر و امید ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در این انتخابات، تبریک ویژه این ستاد را به نماینده ملت در مجلس خبرگان رهبری “آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ” و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی؛ آقای “غلام محمد زارعی” از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، “آقای غلام رضا تاجگردون” از حوزه انتخابیه گچساران و باشت و “آقای عدل هاشمی” از حوزه انتخابیه کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی را ابراز می دارد.
امید است که با حضور فرزندان توانمند و خستگی ناپذیر استان در خانه ملت و همرایی با دولت محترم که اندیشه ای جز رشد و پیشرفت این دیار مقدس ندارند زمینه شکوفایی استعداد های خدادادی این سامان محقق شود.

“دکتر مهرداد باقری”
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سال 92
و رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد