تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۲۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خودروی سمند حامل محموله میلیاردی گوشی قاچاق در “گچساران” توقیف شد

ماموران پلیس آگاهی  شهرستان گچساران در بازرسی از یک دستگاه خودروی سمند ، محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 123میلیون ریال کشف کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از راک‌نیوز، سرهنگ “علی کرم بازیان ” گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران ، در راستای اجرای طرح ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری ، در محور گناوه – گچساران مستقر شدند.

وی افزود: از این رو ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک ، که بلافاصله دستور ایست توسط مامورین صادر ولی راننده خودرو به محض رویت ماموران پلیس اقدام به فرار نمود که با هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی، خودرو متوقف شد و راننده با توجه به تاریکی هوا و صعب العبور بودن منطقه اقدام به فرار کرد.

سرهنگ بازیان با اشاره به اینکه تحقیقات و تلاش برای دستگیری راننده خودرو در دست اقدام می باشد خاطر نشان کرد : پس از بازرسی از خودروی سواری سمند 1322 انواع دستگاه گوشی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به ارزش ریالی یک میلیارد و 123 میلیون ریالی این محموله قاچاق ، خاطرنشان کرد: از عموم مردم درخواست می شود هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را برای اقدام سریع و ضربتی پلیس، به مرکز فوریت های پلیسی110 ، گزارش کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد