تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۲۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

یاسوج 420 دستگاه تاکسی فرسوده دارد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج و حومه گفت: این شهر 420 دستگاه تاکسی فرسوده دارد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، عبدی دانش‌مقدم در جمع خبرنگاران افزود: ۴۲۰ تاکسی فرسوده در سطح شهر یاسوج وجود دارد که شهروندان را جابجا می‌کنند و نیازمند نوسازی هستند.

وی بیان کرد: 1033 دستگاه تاکسی کار جابه‌جایی مسافران را در شهر یاسوجف مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌دهند که از این تعداد 420 دستگاه فرسوده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج و حومه خاطرنشان کرد: 75 درصد حمل‌ونقل مسافران در سطح شهر یاسوج از طریق حمل‌ونقل سبک مانند تاکسی و ون انجام می‌شود.

دانش مقدم تصریح کرد: در صورت تصویب در شورای شهر امسال نیز نرخ کرایه تاکسی‌های درون‌شهری یاسوج بین 10 تا 20 درصد افزایش می‌یابد.

وی با اشاره اجرای طرح نوسازی ناوگان و جایگزینی این تعداد تاکسی با اعطای وام در شهر یاسوج ادامه داد: این طرح با هدف کاهش آلاینده‌ها به‌ویژه در سطح شهرها، رضایت‌مندی صاحبان تاکسی و رفاه عمومی و صرفه‌جویی در سوخت انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری یاسوج و حومه اضافه کرد: از جمله وسایل حمل‌ونقل پرمصرف در شهر یاسوج خودروهای تاکسی است که هر تاکسی روزانه حدود 150 تا 200 نفر از شهروندان یاسوجی را جابه‌جا می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد