تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۲۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بدهی 15 میلیارد ریالی ادارات و مردم به شرکت برق لنده

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم و ادارات شهرستان لنده بیش از 15 میلیارد ریال بدهی به شرکت برق دارند که می‌طلبد برای ارائه خدمات بهتر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، داود راهزادی در دیدار با فرماندار شهرستان لنده به اقدامات و دستاوردهای شرکت برق در سال همدلی و همزبانی اشاره و گفت: در سال 94 با همراهی و مشارکت مردم و مسئولان توانستیم بخش وسیعی از مشکلات و نواقص حوزه برق را در شهرستان لنده برطرف کنیم.

وی افزود: اقدامات انجام شده از قبیل تعویض سیم به کابل و تقویت روشنایی یا اقداماتی در خصوص تعویض شبکه فرسود تنها در میان‌مدت مشکلات و نوسانات برق در شهرستان لنده را برطرف می‌کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت توزیع برق در استان با یک برنامه‌ریزی درصدد ایجاد ایستگاه برق فشار قوی برای این شهرستان در آینده نزدیک است.

راهزادی یادآور شد: یکی از راه‌های تحقق این برنامه شرکت توزیع برق اختصاص اعتبارات لازم و وصول مطالبات از ادارات و مردم بوده که نیاز است در این خصوص فرهنگ‌سازی لازم در سطح استان به خوبی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر نتوانیم مطالبات شرکت را در سطح استان وصول کنیم خدمات‌رسانی به نحو مطلوب انجام نخواهد شد و مردم رضایت‌مندی مناسبی از این شرکت نخواهند داشت.

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان لنده بیش از 15 میلیارد ریال مطالبات شرکت برق از ادارات و مردم بوده که نیاز است مسئولان نسبت به وصول این مطالبات با ما همکاری لازم را داشته باشند.

راهزادی با بیان این‌که بیش از 50 درصد مبلغ فوق بدهی ادارات بوده است، افزود: سیاست شرکت برق استان در سال 95 گذر از پیک مصرف بدون خاموشی با برنامه بوده که این مهم نیازمند مدیریت مصرف و فرهنگ‌سازی در خصوص بهینه مصرف کردن است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد