تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۳۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تعطیلی 40 درصد واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تعطیلی حدود 40 درصد واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان گفت: لازم است اقداماتی اساسی در استان صورت گیرد و واحدهای تعطیل به چرخه تولید بازگردانده شوند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، جبار کیانی‌پور در نخستین نشست ستاد راهبردی و اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دولت ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است، گفت: دو سال از ابلاغ اصول و سیاست‌های اقتصادی مقاومتی می‌گذرد اما تاکنون در فضای کسب و کار استان کهگیلویه و بویراحمد اتفاق جدی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت نگرفته است.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از نحوه عملکرد و ارائه گزارش دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی ارائه گزارش برنامه‌ها و استراتژی ادارات توسط مدیران نیست، بلکه مدیران باید برنامه‌های خود در چارچوب اصول و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ارائه دهند.

وی بر لزوم تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در استان تأکید کرد و گفت: برای تحقق این شعار در استان کهگیلویه و بویراحمد باید رفتار دولتمردان استان به بخش خصوصی عوض شود و به بخش خصوصی توجه بیشتری شود.

این مسئول با اشاره به تعطیلی حدود 40 درصد واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان تصریح کرد: لازم است اقداماتی اساسی در استان صورت گیرد و واحدهای تعطیل به چرخه تولید بازگردانده شوند تا گام اساسی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شود.

کیانی‌پور با بیان اینکه با وجود مشکلات موجود برخی مدیران مدت 20 روزی است که بر سرکار خود حاضر نشدند گفت: چرا فعالان اقتصادی نباید در همین ابتدای سال در محل کار خود حاضر شوند که لازم است مسئولان استان اقدامات عملیاتی را برای حل مشکلات انجام دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد