تاریخ درج خبر : 1395/01/23
کد خبر : ۵۴۰۳۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فعال بودن 60 درصد واحدهای صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 60 درصد واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی این استان فعال است.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سهراب بنام در نشست ستاد راهبردی و اقتصاد مقاومتی با اشاره به وجود 400 واحد صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: 271 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری و 130 واحد در دست ساخت در استان وجود دارد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تعطیلی 40 درصد واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کمبود نقدینگی، نبود بازار فروش محصولات، عدم تأمین مواد اولیه، اختلاف شرکاء و مسائل مدیریتی و نداشتن توجیه اقتصادی از مهمترین عامل تعطیلی 40 درصد واحدهای صنعتی است.

وی با اشاره به برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی برای سال جاری گفت: راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد، تکمیل واحدهای نیمه تمام، توسعه خوشه‌های کسب و کار و تکمیل حلقه‌های تولید از برنامه‌های سال جاری است.

این مسئول عدم علاقمندی صنعتگران به فعال شدن واحدهای صنعتی را عامل اصلی تعطیلی 40 درصد واحدهای صنعتی دانست و تصریح کرد: رویکرد اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی راکد است.

بنام تصریح کرد: هم‌اکنون 60 درصد واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی فعال است که امیدواریم با مساعدت مسئولان مشکلات 110 واحد صنعتی راکد حل و فصل شود و این واحدها به چرخه تولید بازگردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد