تاریخ درج خبر : 1395/01/24
کد خبر : ۵۴۰۴۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کشور:

کهگیلویه و بویراحمد به مقصد گردشگری در کشور تبدیل شده است

سید موسی خادمی، استاندار و محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با مسعود سلطانی‌فر، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور دیدار کردند و مشکلات حوزه گردشگری، صنایع دستی و حفظ و بهره برداری میراث فرهنگی و ایجاد زیر ساخت های گردشگری استان مطرح شد.

استاندار-و-معاون-رئیس-جمهور-02-3.jpg” rel=”attachment wp-att-540369″>استاندار-و-معاون-رئیس-جمهور-02-3.jpg” alt=”استاندار و معاون رئیس جمهور 02 (3)” width=”667″ height=”428″ />

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی‌فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در این نشست با اشاره به استقبال گردشگران از جاذبه های کهگیلویه وبویراحمد گفت: این استان هم اکنون به عنوان مقصد گردشگری در کشور تبدیل شده است.

وی افزود: تلاش می کنیم تا اقامتگاه های ارزان قیمت برای گردشگران و مسافران در این استان فراهم کنیم.

سلطانی فر با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره ها و نمایشگاههای برای معرفی استان به کشور و دنیا بیان کرد: برگزاری جشنوارها و نمایشگاهایی از اداب و رسوم مردم این استان و جلب توجه تور گردان و گردشگران می تواند به توسعه صنعت گردشگری و جذب بیشتر گردشگر به استان کمک کند.

در این نشست نیز دریافت تسهیلات برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان کهگیلویه و بویراحمد از طریق صندوق توسعه ملی و کار آفرینی امید برسی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد