تاریخ درج خبر : 1395/01/24
کد خبر : ۵۴۰۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فعال شدن دفاتر نمایندگی ولی فقیه و کمیته امداد در مراکز خرید گندم کهگیلویه و بویراحمد

مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن دفاتر نمایندگی ولی فقیه و کمیته امداد در مراکز خرید گندم سراسر این استان در فصل برداشت به منظور ترویج فرهنگ زکات خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در قرآن بارها به ایمان و تقوا اشاره شده است، اظهار کرد: طبق آیات قرآن ایمان و تقوای الهی باعث افزایش در مال و برکت در آن می‌شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به میزان بالای تولید در کشورهای غربی اشاره و یادآور شد: شاید میزان محصول تولید شده در این کشورها که اعتقادی به خدا ندارند بیشتر باشد اما آیا افزایش تولید و برکت در آن به یک معنی است؟

وی به مواردی مانند زکات و خمس اشاره و اذعان کرد: رعایت دستورات الهی و دادن به موقع زکات و خمس باعث می‌شود سود بیشتری عاید کشاورز شده و مال او برکت بیشتری داشته باشد.

این مسئول از فعال شدن دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه و کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در زمان برداشت در مراکز خرید گندم سراسر استان در فصل برداشت خبر داد و گفت: با این کار کشاورزان می‌توانند همان جا زکات خود را پرداخت کنند.

وی در این خصوص از همه مسئولین جهاد کشاورزی و دیگر شهرستان‌های استان خواست نسبت به تعیین و پرداخت زکات مشخص شده همکاری و نظارت لازم را داشته باشند.

زمانی حمایت و رضایت مردم را یکی از رسالت‌ها و وظایف کاری سازمان جهاد کشاورزی عنوان کرد و یادآور شد: باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود تا پول خرید تضمینی گندم در اسرع وقت به کشاورزان پرداخت شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: کشاورزی یکی از مهم‌ترین موارد محقق شدن اقتصاد مقاومتی بوده که بدون شک نیازمند توجه و حمایت مسئولین است تا کشاورزان بتوانند با رفع مشکلات و موانع خود محصولاتی خوب و بدون نقص وارد عرصه کرده و به رونق اقتصاد کمک کنند.

زمانی در پایان با تأکید بر حمایت و تشویق این قشر زحمت‌کش، گفت: با همدلی و صمیمیت تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خدمتی بهتر انجام داده و بتوانیم تولید را تا جایی افزایش دهیم که به خودکفایی پایدار در استان و پس از آن در کشور برسیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد