تاریخ درج خبر : 1395/01/24
کد خبر : ۵۴۰۴۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
بزرگواری:

وضعیت مردم روز به روز بدتر می‌شود/ چرا از رئیس‌جمهور نباید سؤال کنیم؟

نماینده کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ چرا نباید از دولت و رئیس‌جمهور سؤال کرد، با این شیوه نظارت مجلس زیر سؤال می‌رود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه بهمئی، چرام و لنده در مجلس در نشست علنی در تذکری شفاهی اظهار داشت: تمام نمایندگان و مردم شاهدند که این دولت با بهانه چینش کابینه، بحث برجام و انتخابات مدتی است مردم را سرگرم کرده و با تمام وعده‌هایی که می‌دهند در حال حاضر نیز وعده‌های دروغین پس از برجام را می‌دهد.

وی افزود: چرا نباید از این دولت سؤال کنیم، چرا از رئیس‌جمهور نباید سؤال کنیم؟ آیا با این شیوه نظارت مجلس زیر سؤال نمی‌رود؟ متأسفانه روز به روز وضعیت مردم و اشتغال جوانان بدتر می‌شود تا جایی که خود آقایان به این مشکل اذعان می‌کنند.

بزرگواری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: همه طرح های عمرانی که گره‌گشای مردم بودند متأسفانه تعطیل شدند. ماده ۱۸۰ را نمایندگان ملت در برنامه پنجم توسعه به تصویب رساندند تا مناطق محروم به طور متوازن توسعه یابند اما تاکنون یک ریال در راستای این ماده در سال ۹۴ اختصاص نیافته است. مجلس باید در این زمینه به وظیفه خودش عمل کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سلام گفت:

  کاش فقط بخاطر ……… چون تو مجلس نهم همین فردا به پایان می رسید!

 • سهراب گفت:

  رئیس جمهور که جایی خود داره ولی از خودتون چرا نباید سوال کرد؟ تو 8 سال چه کردید؟

 • احمد گفت:

  واقعا که بی انصاف تشریف داری بزرگواری،ظلمی که مردم ایران می شود از برکات دولت کریمه و حضور امثال شما در مراجع قانونگذاری است،کشور را به ورطه نابودی کشاندید و هنوز طلبکار هستید.

 • الف گفت:

  سید این اوضاع رو اون رفیقت که چند روز پیش باش عکس گرفتی به سر این ملت آورده و مردم هم الحمدالله اینقدر درک و شعور سیاسی دارند که بفهمند این وضعیت از کجا آب میخوره ـ سید دوران احمدی نژاد یادت رفته که اجناس روزانه تغییر قیمت میدادند ـ طلا و ارز یادتونه اون موقع بایدجلوی ویرانی رو میگرفتید ـ

 • موسوی گفت:

  زمان احمدی نژاد چرا سوال نکردن که ملتو به روز سیاه نشانده

 • ناشناس گفت:

  سلام
  جناب بزرگواری بفرمایند چرا از دولت و رییس جمهور قبل نباید سوالی کرد؟

  • خرامان گفت:

   آقای بزرگواری نمیری سوریه شاید توفیق حاصل شد برای استان

پربازديد