تاریخ درج خبر : 1395/01/24
کد خبر : ۵۴۰۴۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای تاجگردون وعده خود را عملی کنید/گچساران شبیه کره جنوبی نشد+عکس

غلامرضاتاجگردون چه دراستان وچه در سطح ملی  به نماینده ای معروف است که عملکردش بیشتر از شعار بوده وهمین خصوصیت باعث گردیدتا برای دومین بار بعنوان نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت راهی مجلس شورای اسلامی شود.

به گزارش سایت استان به نقل از راک‌نیوز، این خصیصه درموکلین وی این حق را ایجادمیکند که وقتی وعده ای میدهد به آن عمل نماید.

اوایل بهمن ماه سال گذشته در سفر وزیر ارتباطات به شهرستان گچساران وافتتاح چندین پروژه،تاجگردون از واگذاری اینترنت رایگان به سه پارک معروف این شهر خبر داده بود.

غلام رضا تاج گردون” در گفت و گو با صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد از مجهز شدن سه پارک شهر گچساران به اینترنت رایگان خبر داد.

 این گزارش می افزاید، در کشور کره جنوبی اینترنت رایگان به صورت wifi در اختیار شهروندان این کشور پیشرفته قرار می گیرد و قرار است از این پس در سه پارک شهر گچساران نیز این اقدام صورت گیرد.

 نماینده گچساران و باشت در سفر اخیر وزیر ارتباطات به حوزه انتخابیه خود دستور این کار را از وزیر گرفته و شهروندان گچسارانی می‌توانند از طریق لپ‌تاپ و یا گوشی تلفن همراه خود که دارای قابلیت ارتباط بی‌سیم باشد، در محدوده این سه پارک از اینترنت به صورت رایگان استفاده کنند.

 این اقدام خلاقانه “غلامرضا تاج گردون” شبیه اقدامی است که در کشور کره جنوبی صورت گرفته و با اتمام این طرح می توان گفت گچساران ، کره جنوبی می شود.(10بهمن 1394)

از زمان وعده نماینده مردم گچساران تاکنون بیش از دوماه میگذرد،از طرفی باتوجه به آب وهوای گرمسیری شهرستان گچساران امکان استفاده از فضای پارک برای خانواده ها وجوانان جز در یکی دوماه ازفصل بهار میسربوده،ازسوی دیگرمخالفان وی با مزاح قرار دادن تشبیح رسانه ها درزمان انتشارخبر وقیاس اینترنت رایگان گچساران با کشورکره جنوبی، این روزها درفضای مجازی یادآوری میکنند که گچساران مگرکره جنوبی نشده است؟!.

 در روزهایی که شبکه های اجتماعی و اینترنت بخش جدانشدنی از زندگی مردم خصوصا قشرجوان شده،به جناب اقای تاجگردون که به عملگرایی معروف هستند یادآوری میکند تادرپیگیری این وعده خود و رسیدن به نتیجه تلاش نمایند.

وعده تاجگردون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد