تاریخ درج خبر : 1395/01/24
کد خبر : ۵۴۰۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کنایه عجیب عکاس کهگیلویه وبویراحمدی به تولیدات کارخانه سایپا! +عکس

اکثر خودروهای دنیا در کشورهای آمریکا و اروپا تست تصادف شده‌اند که با مراجعه به این سایت‌ها می‌توان راحت‌تر برای خرید خودرو تصمیم گرفت.

به گزارش سایت استان، این تست‌ها توسط موسسه euroncap و انجمن ایمنی آمریکا و همچنین با توجه به بررسی فیلم تست‌های تصادف انجام شده در موسساتی مانند ما یرای انگلستان تنظیم شده است.در سایت بر اساس میزان ایمنی خودرو حین تصادف امتیاز داده شده است.

خودرویی که این روزها در هر کوی و برزنی دیده می‌شود و به خاطر قیمت پایین آن هر قشری تقریبا توان خرید آن را دارد چندان هم ایمن و مطمئن نیست و در بخش تست تصادف نتوانسته سربلند بیرون بیاید و امتیاز خوبی نگرفته است.

در نتایج تست موسسه ایمنی بزرگراه‌های آمریکا خودرو پراید بدترین خودرو سواری شناخته شده که می‌تواند جان سرنشینانش را به طرز وحشتناکی به خطر بیندازد. پراید در تست تصادف دچار انحراف شدید در ستون، درها و سقف می‌شود. کابین سرنشینان تاب بر می‌دارد، در خودرو باز می‌شود و داشبورد هم صدمه شدید به پای راننده می‌زند. جلو خودرو درست جمع نمی‌شود و بسیاری از قطعات کاپوت مانند موتور هم در تصادف شدید وارد کابین می‌شود.

تصادفات جاده ای درایران وآمارهای ناشی از تلفات آن درطی سالیان گذشته باعث شده که پایین بودن ایمنی این خودرو درجامعه به یک باور تبدیل گردد.

براساس این گزارش ،هومن باقرپور ،عکاس کهگیلویه وبویراحمدی در صفحه شخصی خود دریکی از شبکه های اجتماعی عکس زیر را منتشر نموده ودر ذیل آن از کاربران پرسیده کدام ایمنی دارد؟!

هومن باقری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد