تاریخ درج خبر : 1395/01/25
کد خبر : ۵۴۰۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد:

پرونده انتخابات بسته شده است/ با همدلی کارها را به جلو ببریم/ تجلیل از کمیته تبلیغات انتخابات در بویراحمد

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: انتخابات تمام شده است و باید با همدلی کارها را به پیش ببریم.

سید محمد کاظم نظری چهارشنبه، 25 فروردین ماه در نشست تجلیل از خبرنگاران فعال با کمیته روابط عمومی انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، اولویت شهرستان اتمام و تکمیل پروژه های عمرانی است، افزود: بهره برداری و تکمیل راههای شهرستان در سالجاری باید صورت گیرد چراکه مهمترین معضل و مشکل این شهرستان نداشتن راه مناسب است.

وی بیان کرد: پل سوم بشار یاسوج در حال حاضر بعلت کمبود اعتبار راکد و بلاتکلیف مانده است که در صورت تامین اعتبار در سال 95 افتتاح و بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به ساماندهی حاشیه شهر یاسوج خاطرنشان کرد: ساماندهی حاشیه شهر یاسوج از دیگر برنامه های شهرستان بویراحمد خواهد بود و اگر روستایی قرار است به محدوده شهر یاسوج ملحق شود با طی مراحل قانونی تعیین تکلیف شوند.

نظری با بیان اینکه در سال 95 آب شرب و کشاورزی از اولویت های شهرستان است، تصریح کرد: باید برنامه ریزی شود که شود که در فصل تابستان با مشکل کم آبی مواجه نشویم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: تقویت نهادهای درون زا و تولید داخل کشور می تواند در تحقق شعار امسال تاثیرگذار باشد.

فرماندار شهرستان بویراحمد عنوان کرد: در صورتی که بخش گردشگری و کشاورزی شهرستان تقویت شود به تحقق شعار سال کمک کرده ایم.

نظری تاکید کرد: انتخابات هفتم اسفند 94 نشان داد که نقش رسانه ها و مطبوعات منحصر به فرد و تاثیرگذار است. از خدمات اصحاب رسانه و مطبوعات استان تشکر می کنم چراکه بعنوان نقش وجدان بیدار جامعه هستند.

وی افزود: رقابت های انتخاباتی تمام شده و باید این رقابت ها به رفاقت تبدیل، کدورت ها کنار گذاشته شود و با همدلی و وحدت به سمت کار و تلاش با رویکرد توسعه شهرستان حرکت کنیم.

فرماندار شهرستان بویراحمد تصریح کرد: میزان مشارکت در انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در سطح کشور دوم و اول بوده است. بخش زیادی از امنیت انتخابات هفتم اسفند مرهون تلاش ها و زحمات نیروی انتظامی بوده است.

وی با اشاره به تغییر و تحولات مدیریتی در شهرستان بویراحمد اضافه کرد: در راستای انجام بهتر کارها و امور تغییراتی انجام خواهد شد که بیشتر از اینکه سیاسی باشد، کاری است.

در پایان این نشست از خبرنگاران فعال با کمیته روابط عمومی انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تجلیل بعمل آمد.

22681

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد