تاریخ درج خبر : 1395/01/25
کد خبر : ۵۴۰۴۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تولید فولاد آلیاژی مجتمع فولاد بویراحمد کلید خورد

پروسه تولید فولاد آلیاژی شرکت تولیدی صنعتی بویر صنعت (مجتمع فولاد بویراحمد) کلید خورد

به گزارش سایت استان، با بررسی های کارشناسی توسط مدیریت و واحد تحقیقات شرکت بویر صنعت «مجتمع فولاد بویراحمد» و پژوهشگاه مواد انرژی ایران، طی 2 ماه گذشته و بازدید آقایان دکتر پالیزدار معاون تحصیلات تکمیلی و دکتر علی زاده معاون مالی اداری پژوهشگاه مواد انرژی ایران برای اولین بار عملیات تولید فولاد آلیاژی به منظور تولید سیم جوش در کارخانه فولاد بویراحمد وارد مرحله اجرا شد .

photo_2016-04-10_21-13-49

رضا باقری مدیرعامل فولاد بویراحمد در حاشیه این بازدید با بیان اینکه هم اکنون مجموعه فولاد آلیاژی مورد نیاز برای ساخت سیم جوش کشور وارداتی است و ضرورت دارد در این راستا گامهای اساسی برداشته شود که ایشان، ابراز امیدواری کردند با برنامه ریزی بعمل آمده ظرف شش ماه آینده علاوه بر تولید شمش فولاد ساختمانی فعلی، فولاد آلیاژی وفق استانداردهای جهانی نیز در این واحد صنعتی استان به بهره برداری برسد. ایشان همچنین ایجاد صنایع جانبی نورد «تولیبد انواع میلگرداز نمره 8 الی 32 سانتی متر» را از دیگر برنامه طی آتی طرح توسعه کارخانه فولاد بویراحمد برشمردند .

فاز یک مجتمع فولاد بویراحمد با ظرفیت تولید 100 تن شمش فولاد در سال و با اشتغال زائی 285 نفر مستقیم، در سال 83 کلنگ زنی و در سال 87 به بهره برداری رسید و بحمدالله هم اکنون در حال تولید و فعالیت می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد