تاریخ درج خبر : 1392/05/17
کد خبر : ۵۴۰۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیماری که بر اثر شکستی پا دارفانی را وداع گفت!

سایت استان: روز گذشته اتفاقی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت رخ داد که شاید کمی عجیب به نظر برسد.
بیماری که بر اثر تصادف و شکستی پا به بیمارستان مراجعه کرده بود پس از 4 روز معطلی و عدم معالجه موثر جان خود را از دست داد.

50000000b
مرحوم عذرا تازش، 35 ساله، متاهل و ساکن دهدشت که بر اثر عبور خودرو از روی پای خود دچار شکستگی در ناحیه ساق پا شده بود و به گفته برادر این مرحوم پس از مراجعه به بیمارستان و تقاضای معالجه با تعلل 4 روزه مواجه شده که این امر منجر به فوت این بیمار می گردد.
برادر مرحوم در این ارتباط به خبرنگار سایت استان گفت: در روز 13 مرداد با تصادفی که برای مرحوم بوجود آمد و منجر به شکستگی ساق پای او شد، بلافاصله وی را به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل کردیم که با یک پانسمان ساده بر روی پای مرحوم، وی را به بخش داخلی برای نوبت جراحی فرستادند.
وی ادامه داد: 4 روز بعد یعنی در روز 16 مرداد ساعت 10 صبح مرحوم را به اتاق عمل برده و تنها پس از دقایقی به ما اطلاع دادند که بیمار فوت کرده است.
این برادر داغدار می گوید: طبق گفته شاهدان عینی در اتاق عمل، بیمار اول بیهوش شده و با شوک الکتریکی به هوش آمده و متاسفانه در بیهوشی مجدد از دنیا می رود و پزشکان علت اولیه مرگ را “آمبولی ریوی” یا همان بازگشت خون به ریه عنوان کرده اند، و این در حالی است که مرحوم سابقه هیچ گونه بیماری نداشته است.
وی اضافه کرد: ما معتقدیم که این مرگ فقط و فقط در اثر سهل انگاری و تعلل پزشکان و عوامل بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت اتفاق افتاده و به همین منظور با شکایت از پزشک و عوامل اتاق عمل، تقاضای کالبد شکافی کردیم که قرار است نتیجه اولیه تا ده روز دیگر در اختیار خانواده مرحوم قرار گیرد و نتیجه نهایی نیز طی دوماه آینده اعلام خواهد شد.
برادر مرحوم که در مرگ خواهر خود بسیار متاثر بود به خبرنگار سایت استان گفت: هر چند که دیگر خواهر من زنده نخواهد شد، ولی امیدوارم با رسانه ای شدن این موضوع و حساس شدن افکار عمومی نسبت به وضعیت بهداشتی و درمانی در شهر دهدشت، هم مسئولان به فکر چاره ای باشند و هم دیگر شاهد این اتفاقات در شهرستان کهگیلویه و شهر دهدشت نباشیم.
در همین ارتباط خبرنگار سایت استان، طی تماس تلفنی در روز پنجشنبه، بر آن بود که توضیحات دکتر موسویان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه را انعکاس دهد که با عدم پاسخگویی تلفن از سوی  مواجه شد.

سایت استان آمادگی دارد توضیحات دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه را در این ارتباط  منعکاس دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  سلام
  دهدشت= تعطیل

  از هر لحاظی که بخوای بحث کنی ….. تعطیل تعطیل می باشد .
  پس از یک شهر همه خواب وکرولال اعتراض نوشتن احمقی است

 • فامیل گفت:

  لطفا فامیل این مرحومه رااصلاح کنید!
  (تابش)
  (تابش)

 • انسان دوست گفت:

  !!!!!!این اولین اتفاقی نبو ومطمینا آخرینشم نخواهدبود چون دراستان بی صحاب ما این چیزاعادیه وهیشکیم صداش ب هیچ جایی نمیرسه!!!!!!!

 • علی گفت:

  از عوارض مهم شکستگی استخوان رها شدن چربی داخل استخوان وایجاد لخته های چربی یا لخته شدن خون در ریه یا قلب یا مغز است که بسیار کشنده بوده ودر ریه به آمبولی ریه موسوم است که می تواند کشنده باشد هرچند که باید بررسی گردد که آیاسهل انگاری وجود داشته یا نه ام این عارضه می تواند بدون سهل انگاری هم بوده باشد

  • ناشناس گفت:

   حتما شما از پزشکان همان بیمارستان هستید که دارید گندی که زدید را ماست مالی میکنید . خدا قوت

 • علی گفت:

  ای داد و بیداد
  ای وای
  تا کی باید؟تا کجا باید؟

پربازديد