تاریخ درج خبر : 1395/01/26
کد خبر : ۵۴۰۵۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

داربام سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد شد

مدیرکل حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سیدمحمود داربام را به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سیدمحمد موحدپور در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت کار اطلاع‌رسانی و همچنین استفاده از نیروهای باتجربه و متخصص در این حوزه گفت: روابط عمومی یکی از دوایر مهم و اثرگذار در هر دستگاه و سازمانی به شمار می‌رود که اهمیت این کار در استانداری به عنوان پیشانی همه دستگاه‌ها و ادارات دوچندان است.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به تغییراتی که در چارت روابط عمومی‌ها ایجاد شده است و با شناختی که از سیدمحمود داربام در سال‌های گذشته داشته‌ایم وی را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب کردیم.

این مسئول با قدردانی از زحمات کسانی که در عرصه اطلاع‌رسانی استان نقش دارند، تصریح کرد: داربام فرد ناشناخته‌ای در عرصه اطلاع‌رسانی استان نیست و به خوبی با موضوع تعامل روابط عمومی و رسانه آشنایی دارد.

موحدپور با درخواست از خبرنگاران و اصحاب رسانه برای حفظ ارتباط کنونی خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که این ارتباط در آینده نیز همچنان ادامه داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد