تاریخ درج خبر : 1395/01/26
کد خبر : ۵۴۰۵۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

موافقت مشروط با تخصیص 40 هزار تن شکر خام به کارخانه قند یاسوج

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از موافقت مشروط با تخصیص 40 هزار تن شکر خام به کارخانه قند یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، جعفر گوهرگانی در جمع خبرنگاران با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار کرد: برای عملیاتی و اجرایی کردن این فرمان باید واحدهای راکد و تعطیل شده استان را برای تولید و اشتغال فعال کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از این واحدهای تولیدی کارخانه قند یاسوج است که همه باید برای در مدار قرار گرفتن این واحد تولیدی در چرخه تولید و اشتغال اقدام کنیم.

وی به برگزاری ستاد رفع موانع تولید در چند روز اخیر در استان اشاره کرد و گفت: یکی از تصمیماتی که در این ستاد داشتیم مربوط به فعال کردن کارخانه قند یاسوج بود.

گوهرگانی در همین خصوص با بیان این که اگر عزمی در مسئولان و هیأت مدیره کارخانه قند وجود داشته باشد ما نیز توان تولید چغندر مورد نیاز آن را در استان داریم، اظهار کرد: با کشت بهاره و پاییزه می‌توانیم 50 هزار تن چغندر و نیمی از خوراک مورد نیاز این واحد را امسال و سال آینده تأمین کنیم.

این مسئول افزود: برای این که چرخ کارخانه به حرکت درآید قول می‌دهیم که تأمین شکر خام مورد نیاز کارخانه به میزان 40 هزار تن را از مرکز پیگیری کنیم مشروط بر این که کارخانه قند و هیأت مدیره آن با کشاورزان چغندرکار هم استانی قرارداد خرید چغندر ببندند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد