تاریخ درج خبر : 1395/01/26
کد خبر : ۵۴۰۵۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ابراز نارضایتی فرماندار بویراحمد از پیشرفت فیزیکی پل سوم بشار

فرماندار بویراحمد از وضعیت پیشرفت فیزیکی پل سوم بشار گلایه کرد و خواستار رفع مشکلات و نواقصات این پروژه مهم عمرانی شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید محمد کاظم نظری در جمع خبرنگاران با اشاره به اولویت‌های شهرستان بویراحمد در سال جاری اظهار کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده باید در راستای توسعه شهرستان وارد میدان عمل شویم.

فرماندار بویراحمد از مهمترین اولویت‌های شهرستان را پروژه‌های عمرانی و راه‌های روستایی شهرستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری بخش زیادی از این پروژه‌ها به نتیجه برسد و شاهد توسعه همه‌جانبه بویراحمد در بخش‌های مختلف باشیم.

نظری در ادامه از پروژه‌های مهم عمرانی در شهرستان بویراحمد را پل سوم بشار عنوان کرد و گفت: متاسفانه وضعیت کنونی این پروژه رضایت‌بخش نبوده و هم اکنون پروژه سوم بشار راکد بوده که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک نتیجه مطلوبی حاصل شود.

رئیس شورای اداری شهرستان بویراحمد عنوان کرد: با توجه به اینکه از دلایل راکد بودن پروژه سوم بشار عدم تخصیص اعتبارات ماده 180 بوده که پیگیری‌های لازم در این خصوص را انجام خواهیم داد تا هرچه سریع‌تر این پروژه به بهره‌برداری برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود دیگر اولویت‌های مهم شهرستان بویراحمد در سال 95 را تعیین تکلیف روستاهای حاشیه شهرها عنوان کرد و گفت: اگر قرار است روستاهای حومه شهر یاسوج الحاق شوند یا نه باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

نظری آب شرب و کشاورزی را از دیگر اولویت‌های بویراحمد در سال جاری عنوان کرد و گفت: شهر یاسوج به عنوان پیشانی کهگیلویه و بویراحمد مشکلات متعددی دارد که باید با تعامل، هم‌افزایی و همکاری دوسویه نسبت به توسعه و ارتقاء شهرستان گام برداریم.

فرماندار بویراحمد در پایان سخنان خود سال 95 را سال خوبی در حوزه عمران روستایی عنوان کرد و گفت:  حمل و نقل درون شهری باید ساماندهی شود لذا اعتقاد ما بر این است که شهروندان باید از رفاه بهتری برخوردار باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد