تاریخ درج خبر : 1395/01/26
کد خبر : ۵۴۰۵۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پروژه یادمان شهدای گمنام دهدشت ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه یادمان شهدای گمنام دهدشت خبر داد و گفت: این پروژه ظرف سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سرهنگ امرالله درفشی، با بیان اینکه مردم مطالبه‌گر ساخت یادمان شهدای گمنام در شهر دهدشت هستند، اظهار داشت: این پروژه 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ظرف 3 ماه آینده تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: یکی از موانع موجود بر سر راه تکمیل این پروژه استعفای پیمانکار از ادامه کار بود که با توجه به اعتباری که قرار است به این پروژه اختصاص یابد، روند اجرا و تکمیل آن تسریع می‌یابد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در زمینه فضاسازی اطراف یادمان نیز شهرداری دهدشت متعهد شده که پروژه فضای سبز و پارک اجرا کند، خاطرنشان کرد: با شهردار دهدشت در این زمینه جلسه‌ای برگزار کردیم و شهرداری متعهد شده که نسبت به این فضاسازی اقدام نماید.

درفشی تصریح کرد: ساخت یادمان شهدای گمنام دهدشت، مطالبه عمومی مردم این شهر است که ما نیز سعی می‌کنیم با تکمیل این یادمان به این خواست عمومی مردم پاسخ مطلوبی بدهیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد همچنین به یادمان شهید گمنام تدفین شده در دانشگاه یاسوج اشاره کرد و در این زمینه گفت: این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بخش اعظم کار انجام شده است.

درفشی بیان کرد: تکمیل این پروژه نیز منوط به تأمین اعتبار دانشگاه است که دانشگاه یاسوج در صورت تأمین اعتبار این یادمان را تکمیل می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد