تاریخ درج خبر : 1395/01/26
کد خبر : ۵۴۰۵۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

200 میلیون رشوه برای چشم پوشی از قاچاق برنج

فرمانده انتظامی استان از رد رشوه 200 میلیون ریالی باند قاچاق 47 تن و 40 کیلو برنج به ارزش دو میلیارد و 611 میلیون و 800 هزار ریال توسط مأموران آگاهی و حفاظت اطلاعات استان در یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از تابناک، سردار “غلامعباس غلامزاده” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال محموله های قاچاق از بنادر جنوبی به کلان شهرها، مأموران پلیس آگاهی با همکاری مأموران حفاظت اطلاعات استان تحقیقات خود را برای شناسایی خودروهای حامل آغاز کردند.

وی افزود: مأموران با انجام تور ایست و بازرسی در محور شیراز – یاسوج دو دستگاه کامیون کشنده را متوقف که در بازرسی از آنها 47 تن و 40 کیلو برنج فاقد اسناد مثبت گمرکی کشف کردند.

غلامزاده، ارزش این محموله قاچاق را دو میلیارد و 611 میلیون و 800 هزار ریال اعلام و تصریح کرد: یک دستگاه خودروی بژو 405 که این محموله ها را اسکورت می کرد برای چشم پوشی مأموران و فرار از قانون با مراجعه به مأموران مبلغ 200 میلیون ریال رشوه به آنها پیشنهاد داد که مأموران ضمن رد رشوه موضوع را صورت جلسه کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به رانندگان کامیون ها و پژو دستگیر، گفت: پس از انتقال خودروها به پارکینگ، برنج های قاچاق به اداره گمرک استان تحویل داده شدند.

غلامزاده با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند، خاطر نشان کرد: برنج ها قاچاق در یکی از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به مقصد یکی از استان های مرکزی حمل می شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد