تاریخ درج خبر : 1395/01/27
کد خبر : ۵۴۰۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئول جدید ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران معرفی شد

طی مراسمی در بین‌الصلاتین نماز جمعه گچساران، مسئول جدید ستاد نماز جمعه این شهرستان معرفی شد.

13950127000498_PhotoL

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، در این مراسم که در محل مصلی نماز جمعه گچساران در در زمان بین‌الصلاتین برگزار شد محمدعلی آقایی به عنوان مسئول جدید ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران معرفی و از زحمات حجت‌‌الاسلام علی‌عسکر کرمی به عنوان مسئول سابق تقدیر شد.

امام جمعه گچساران در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مسئول سابق ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران اظهار کرد: مسئولیت در ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران یک وظیفه الهی و انسانی بوده که مسئولیتی پرزحمت بدون دریافت هیچ‌گونه حقوق و مزایای است.

حجازی افزود: همه کسانی که تاکنون در این ستاد مسئولیت داشته و در امر برگزاری نماز جمعه گچساران تلاش کرده‌اند، تنها چشم امید به الطاف خداوند و اجر اخروی آن در راستای انجام وظیفه دینی برگزاری هر چه بهتر نماز انسان‌ساز جمعه داشته‌اند.

وی با بیان اینکه این تغییر و تحول بنا به درخواست حجت‌الاسلام علی‌عسکر کرمی به دلیل گرفتاری و مشغله زیاد صورت گرفت، گفت: حجت‌الاسلام کرمی یکی از نیروهای ارزشی و زحمت‌کش بوده که به دلیل مشغله زیاد تقاضای این تغییر و تحول را داشتند.

امام جمعه گچساران ادامه داد: مسئول جدید ستاد برگزاری نماز جمعه گچساران، محمدعلی آقایی یکی از نیروهای معتمد، دلسوز و جوان گچساران بوده که برای این منصب مهم و تأثیرگذار با توجه به شاخصه‌های قابل قبول معرفی شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد