تاریخ درج خبر : 1395/01/28
کد خبر : ۵۴۰۷۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کریمی: 4 همایش ملی و بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود

معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: در سال جاری 3 همایش ملی و یک همایش بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، هجیر کریمی در جمع خبرنگاران گفت: همایش ملی علوم و مهندسی آبخیزداری در تاریخ 31 فروردین و با حضور مسئولان کشوری و استانی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری اولین همایش ملی واژه پژوهی در علوم قرآنی و همچنین همایش توسعه روستایی از دیگر برنامه هایی این دانشگاه در سال 95 است.

کریمی بیان داشت: بخش علمی کنگره بین المللی بی بی حکیمه و زنان مقدس در جهان اسلام به عهده دانشگاه یاسوج است و بخش اجرایی آن را استانداری بر عهده گرفته است.

معاون دانشگاه یاسوج به همکاری با بنیاد نخبگان استان اشاره کرد و اذعان داشت: با همکاری این بنیاد جشنواره ابداعات و اختراعات با حضور هفت استان کشور در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه یاسوج تجارب ارزشمندی در برگزاری همایش‌های ملی دارد ابراز داشت: کیفیت برگزاری همایش‌های مصالح نوین ساختمانی و همایش ملی بلوط بسیار بالا بود و تقدیرنامه های زیادی از سوی مسئولان وزارت علوم و دیگر وزارت‌خانه ها دریافت شده است.

کریمی در پایان گفت: برخی نهادها و دستگاههای اجرایی استان پیشنهادها و رایزنی‌هایی با دانشگاه یاسوج جهت برگزاری همایش‌های مختلف داشته اند که مشغول بررسی این پیشنهادها هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد