تاریخ درج خبر : 1395/01/28
کد خبر : ۵۴۰۷۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

راهزادی: اقتصاد مقاومتی سرلوحه اجرایی نمودن پروژه های شرکت برق خواهد بود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که برای اجرایی نمودن پروژه های برق در این استان باید براساس شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اقدام نمود.

داود راهزادی در نشستی با عنوان اقتصاد مقاومتی در محل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحقق شعار سال مد نظر رهبری انقلاب سرلوحه تمامی برنامه های این شرکت در سالجاری خواهد بود.

وی با بیان اینکه توجه به شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برای اجرایی نمودن پروژه ها از سوی مدیران و مسولان بایستی بطور ویژه مدنظر قرار گیرد،خاطرنشان کرد: توجه به این شعار می تواند راهکار اساسی برای اجرایی نمودن پروژه ها باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی شرکت در سالجاری در حوزه های مختلف طراحی شده است..

راهزادی ، بهینه سازی شبکه ، تعمیرات خط گرم ، تعویض انشعابات معیوب ، افزایش فیدرهای فشار متوسط ، تعویض شبکه های فرسوده با کابل های خود نگهدار و کاهش طول فیدرهای فشار ضعیف را از مهمترین برنامه های تدوین شده شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در سال اقتصاد مقاومتی عنوان کرد…

وی گفت: توزیع بیش از 2 هزار لامپ Led در بین مصرف کنندگان، برگزاری همایش ها و سمینارهای باهدف کاهش مصرف انرژی ، تامین برق روستاهای دور از شبکه و سخت گذر و واگذاری پنل های خورشیدی به عشایر از دیگر برنامه های تدوین شده در سالجاری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: در اولویت قرار دادن خرید از تولیدات داخل ، به کارگیری سیستم کنترل پروژه در زمینه صرفه جویی به منظور کاهش هزینه های غیر ضروری و انجام تمامی معاملات قانون مناقصات و آئین نامه معاملات شرکت از دیگر برنامه های تدوین شده شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خواهد بود.

راهزادی از تشویق بخش خصوصی باهدف احداث نیروگاههای مولد کوچک یا DG براساس برنامه تدوین شده شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در سالجاری خبر داد.

وی گفت: کمک به کاهش مصرف ویژه فرآیندهای صنعتی و ممیزی انرژی در صنایع و ادارات از دیگر برنامه های مدنظر شرکت در این ارتباط خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد