تاریخ درج خبر : 1395/01/28
کد خبر : ۵۴۰۷۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
روابط عمومی دادسگتری کهگیلویه و بویراحمد

 آخرین جلسه  شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی برگزار شده است

در خصوص پاسخ به مطلب پشت پرده برگزار نشدن جلسات  مبارزه با زمین خواری استان که در همین سایت درج شده است.

پرونده بشار رو به اتمام است

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی در جلسه دفاع از حقوق بیت المال که در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد گفت:  در سال جدید  و با همکاری بازرسی استان ، هر مدیری را که پنج مورد شکایت مستند علیه او انجام شود بازخواست می کنیم  و همچنین دادستان به عنوان مدعی العموم وارد ادارات می شود و مسائل و درخواست های مردمی را به صورت حضوری پیگیری می کند.

وی درباره مسأله رودخانه بشار گفت: اگر مسئولان استان قدر این رودخانه را می دانستند چنین سرنوشت غمباری را نداشت، به همین دلیل و با توجه به اهمیت راهبردی این رودخانه در استان پرونده بشار در آینده بسته می شود و بیت االمال به جایگاه واقعی خود بر می گردد.

رییس شورای قضایی استان گفت: در ایام نوروز با هر کسی که منابع طبیعی را تصرف کند برخورد سخت قضایی می کنیم و  دراین موضوع هیچ کس مصونیت قضایی ندارد و هرکسی که با قدرت شخصی و نفوذ در ادارات تاکنون حقوق بیت المال و منابع ملی را زیر پاگذاشته به پای میز محاکمه می آید.

در ادامه این جلسه کاظمی مدیر فنی استانداری گفت: سال گذشته سرگچینه از دست مردم گرفته شد و به سازمان همیاری شهرداری واگذاز شد دوباره از دست همیاری بیرون و مردم آن را تصرف کردند.

وی گفت: کسانی که گونها را بریدند و زمین آن را تبدیل به کشاورزی کردند دو جرم مرتکب شدند؛ یکی برای از بین بردن بوته های طبیعت  و دیگری برای تصرف زمین که انشاءالله قانون تکلیف آنها را مشخص خواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد