تاریخ درج خبر : 1395/01/29
کد خبر : ۵۴۰۸۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -
راهزادی:

نرخ تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد باید به 10 درصد برسد

شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که نرخ تلفات انرژی در این استان باید به 10 درصد برسد.

داود راهزادی در نشست شورای فنی در یاسوج گفت: نرخ تلفات انرژی در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل باید در این شرکت عملی شود و نرخ آن باید به 10 درصد برسد.

وی با تشریح فواید کاهش نرخ تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: کاهش این نرخ سبب تحقق عملی به شعار سال خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: تلاش های گسترده ای در سال گذشته برای کاهش نرخ تلفات انرژی در این استان انجام که شاهد کاهش 15 درصدی نرخ تلفات نسبت به سال 93 بودیم.

راهزادی از افزایش تعداد فیدرهای فشار متوسط برای کاهش خاموشی ها و رضایتمندی بیشتر مشترکان برق در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

وی گفت: برای برق رسانی پایدار مطلوب تر بطور حتم باید فیدرهای فشار متوسط در برخی نقاط کهگیلویه و بویراحمد مانند شهرستان لنده و دهستان در بویراحمد افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، تعداد فیدرهای فشار متوسط در این استان را 40 فیدر برشمرد و خاطرنشان کرد: تعداد فیدرهای فشار متوسط در این استان با توجه به سخت گذر بودن آن بسیار کم است.

راهزادی به وضعیت کنونی مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از 230 هزار مشترک این شرکت پرداخت و یادآورشد: میزان این مطالبات 760 میلیارد ریال است.

وی گفت: متاسفانه وضعیت پرداخت مطالبات برای شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از سوی مشترکان مطلوب نیست و در سالجاری ، تدابیر ویژه اندیشه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که مدیران باید براساس شعار سال رهبری معظم انقلاب برای خدمات رسانی به مشترکان اقدام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد