تاریخ درج خبر : 1395/01/29
کد خبر : ۵۴۰۸۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

موحدپور: دوره آموزشی دو روزه روابط عمومی‌ها و خبرنگاران استان برگزار می‌شود

دبیر شورای اطلاع رسانی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: دوره آموزشی دو روزه روابط عمومی ها و خبرنگاران استان روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در یاسوج برگزار می شود.

سیدمحمد موحدپور افزود: این دوره آموزشی ویژه مسئولین و کارشناسان روابط عمومی همه دستگاه های اجرائی و بانک ها، فرمانداری ها، شهرداری ها و خبرنگاران در استان می باشد.

وی اظهار داشت: این دوره آموزشی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 31 فروردین و یکم اردیبهشت ماه از ساعت 8:30 شروع و در دو نوبت صبح و عصردر محل ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان (دفترآموزش و پژوهش) برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی استانداری تصریح کرد: این دوره آموزشی به پیشنهاد حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری و همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اجرا خواهد شد.

به گفته موحدپور، دوره آموزشی توسط استاد دکتر احمد توکلی، دکترای مدیریت رسانه، کارشناس ارشد در رشته ارتباطات و روزنامه نگاری، عضو هیات علمی دانشگاه و عضو هیات داوران مطبوعات با 30 سال سابقه مطبوعاتی در روزنامه های مختلف و تالیف 10 جلد کتاب در همین رابطه برگزار می شود.

مدیرکل حوزه استاندار یادآور شد: برای این دوره آموزشی توسط حوزه آموزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گواهی صادر خواهد شد.

متقاضیان ثبت نام به روابط عمومی استانداری مراجعه و یا با شماره تلفن 33227610 در وقت اداری و یا همراه 09173411223 و یا 09177416650 تماس حاصل نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد