تاریخ درج خبر : 1395/01/29
کد خبر : ۵۴۰۸۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری همایش “تکریم پدران آسمانی” در دهدشت

در آستانه سالروز میلاد امیر مومنان، امام علی(ع) و روز پدر مراسم ویژه ای در گلزار شهدای شهر دهدشت با حضور مسولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران با محوریت فرزندان شهدا برگزار می شود

به گزارش سایت استان به نقل از تابناک، همایش “تکریم پدران آسمانی ،در سالروز میلاد امیر المومنین در گلزار شهدای دهدشت برگزار می شود.

محمد سلیمی راد دبیر همایش پدران آسمانی گفت: به رسم سنت حسنه چند سال اخیر در آستانه سالروز میلاد امیر مومنان، امام علی(ع) و روز پدر مراسم ویژه ای در گلزار شهدای شهر دهدشت با حضور مسولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران با محوریت فرزندان شهدا برگزار می شود.

سلیمی راد تاکید کرد: این مراسم روز پنج شنبه 2 اردیبهشت از ساعت 16-18 عصر در گلزار شهدای شهر دهدشت همراه با برنامه هایی از جمله غباروبی قبور مطهر شهدا، مولودی خوانی، تجلیل از پدران شهداء و… برگزار می شود.

یادگار شهید سلیمی راد(خضر) اظهار داشت: یکی از وجوه تمایز این جشن با سایر برنامه های سازمان بنیاد شهید این است که بانیان اصلی این مراسم معنوی فرزندان شهدا هستند.

سلیمی راد هدف از برگزاری جشن پدران آسمانی را نزدیکی هرچه بیشتر فرزندان شاهد با فرهنگ ایثار و شهادت، ارتقای توانمندی های آنها، افزایش همکاری فرزندان شهدا و ارایه ایده های جدید است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد