تاریخ درج خبر : 1395/01/29
کد خبر : ۵۴۰۸۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فضای مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 گچساران زیباسازی شد

رئیس مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:فضای مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 در این شهرستان زیباسازی شد.

به گزارش سایت استان به نقل از به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، حمید اسدپور روز یکشنبه افزود: در این طرح عملیات تسطیح و بهسازی فضای سبز ، رنگ آمیزی جدول ها، راه پله ها ، نرده های محافظ ، علامت گذاری خطوط لوله ، مخازن ، مبدل ها ، برج ها ، تجهیزات و نقاشی دیواره های بتونی انجام شده است.

وی با اشاره به نقش مهم و حیاتی مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 در عرصه تولید، آمار بالای تعداد بازدید کنندگان مردمی،مسئولان از این مجتمع و جهت افزایش ایمنی ، نشاط و روحیه پرسنل عملیاتی مجتمع و نیاز به زیباسازی و بهبود فضای فیزیکی این مجتمع ضروری بوده است.

اسدپور افزود : این طرح با همکاری روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و پرسنل مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 گچساران با صرف کمترین هزینه ممکن انجام شده است.

اسدپور تصریح کرد :با توجه شرایط سخت و طاقت فرسای عملیاتی کار با دستگاه ها و تجهیزات ، بهسازی فضای فیزیکی نقش اثرگذاری در افزایش نشاط و روحیه پرسنل این مجتمع و بازدید کنندگان و بهبود وضعیت زیست محیطی دارد.

مجتمع پالایشگاهی گاز و گاز مایع 1200 در 20 کیلومتری دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران قرار گرفته است.

این مجتمع از سال 1382 برای فرآورش روزانه 260 میلیون فوت مکعب گاز سنگین ارسالی از ایستگاه های فشار ضعیف گچساران 1 ، 2 ، 3 و 4 و استحصال روزانه 26 هزار بشکه میعانات گازی و 200 میلیون فوت مکعب گاز سبک راه اندازی شده است.

میعانات گازی تولید شده به مجتمع پتروشیمی بندر امام و گاز سبک نیز به واحد فشار قوی گچساران 3 ارسال می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد