تاریخ درج خبر : 1395/01/29
کد خبر : ۵۴۰۸۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -
سعید ولایتی فر

مرد نکونام

استان زجر خورده و محروم کهگیلویه و وبویراحمد علیرغم تمام کاستی هایش مردان بزرگ کم ندارد.

چهره های علمی ، حقوقی ، سیاسی و فعالان اجتماعی که درون و برون از فضای استان برای زدودن غبار محرومیت از زادگاهشان  از هیچ کوششی مضایقه نمی کنند.

بزرگانی که در این استان محروم بدنیا آمده اند اما  امروزه نامشان از یک منطقه و حوزه فراتر رفته است.

چهره های استانی و گاها ملی که می توان به دکتر ملک حسینی ، سید ضیاء وسید بصیر هاشمی ، سید محمد موحد ، غلامرضا تاجگردون ، کامل تقوی نژاد ، سید باقر موسوی ، قوام فروزان ، محمدعلی وکیلی و … اشاره کرد.

از دیگر عزیزانی که وجودش نه تنها برای استان ما که برای جنوب کشور افتخار و مبارک است دکتر علی مندنی پور ملقب به ندای قانون ایران است.

بی شک کمتر کسی در استان ما پرونده قضایی داشته و برای گشایش گره از کارش نام مندنی پور به گوشش نخورده باشد.

با وجود تمام نامهربانی هایی که فرصت حضور در جایگاه نمایندگی مجلس و خدمت خالصانه به مردم را از مندنی پور سلب نموده به حق که ایشان در بازپس گیری حقوق محرومان نماینده و وکیلی شایسته برای مردمانش بوده است.

اگر به آرشیو پایگاه های اطلاع رسانی استان اندک نظری داشته باشیم به نیکی می توان دریافت که مندنی پور روشنگری و اگاهی جوانان و مردم از حقوق شهروندیشان را دغدغه روزانه خویش قرار داده است و همین نکته یعنی ارتباط مداوم ، مندنی پور را از سایر بزرگان استانی متمایز می کند.

بزرگی نام مندنی پور در فارس نیز به نیکی مشهود و گواه خدماتی است که ایشان در سالیان دراز حضورش در این استان به مردم ارائه داده است.

و هیچ گزافه نیست  اگر بگوییم به تعبیری  مندنی پور “جواهری در فارس “است.

چیزی برای عرضه به مندنی پور به پاس  خدمات ، نوشته ها و مطالب ارزشمندش برای جوانان زادگاهش نداریم جز دعا برای سلامتی و شاد کامی ایشان.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد