تاریخ درج خبر : 1395/02/04
کد خبر : ۵۴۰۹۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

داور هم‌استانی قضاوت دیدار حساس نفت مسجدسلیمان و گل‌گهر سیرجان را بر عهده دارد

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت روح‌الله شریفی به عنوان داور وسط دیدار حساس نفت مسجدسلیمان و گل‌گهر سیرجان در لیگ دسته اول فوتبال کشور خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسوی با اشاره به قضاوت‌های خوب داوران هم استانی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر و همچنین لیگ‌های دسته اول و دوم فوتبال کشور گفت: روح‌الله‌ شریفی و محمد راهی در این فصل تاکنون بدون کمترین اشتباه از برترین داوران بوده‌اند.

وی گفت: دو داور ملی استان امسال در رقابت‌های مهم و دیدارهای حساس قضاوت‌های خوبی داشته‌اند و برای فصل آینده فوتبال کشور نیز به یقین توسط کمیته و دپارتمان داوری کشور از آن‌ها استفاده خواهد شد.

رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد رمز موفقیت داوران هم استانی را پرهیز از حاشیه‌ها و همچنین حفظ آمادگی بدنی و افزایش دانش روز داوری فوتبال ذکر کرد و گفت: داوران ما با توسل به این سه شاخصه توانسته‌اند بدون فراز و نشیب‌ کار خود را در فوتبال به خوبی انجام دهند.

موسوی به حضور روح‌الله شریفی در میدان حساس دو تیم نفت مسجد سلیمان و گل‌گهر سیرجان در هفته‌های پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: انتخاب داور هم استانی در این هفته از رقابت‌ها و با توجه به حساسیت جدول نشان از اعتمادی دارد که کمیته داوران فدراسیون فوتبال به داوران هم استانی دارد.

رئیس هیأت فوتبال استان افزود: روح‌الله شریفی روز دوشنبه ششم اردیبهشت در ورزشگاه شهید محمدی شهر مسجدسلیمان دیدار حساس این دو تیم را به عنوان داور وسط قضاوت خواهد کرد.

وی گفت: این دیدار از ساعت 17 در مسجد سلیمان و از هفته بیست و چهارم رقابت‌ها برگزار می‌شود که ایرج نظری ناظر داوری این بازی حساس خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد