تاریخ درج خبر : 1395/02/04
کد خبر : ۵۴۱۰۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اعضای شورای انقلاب، امام و رهبری در گچساران مشخص شد + تصویر

تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام خمینی ره و رهبری را در دستور کار خود قرار داده است و شب گذشته در گچساران با دعوت از فعالین سیاسی و فرهنگی تشکیل جلسه داد.

IMG_3811

به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، جلسه شورای تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام خمینی ره و رهبری با هدف تعیین اعضاء این شوراء شب گذشته در شهرستان گچساران با حضور جمعی از فعالان اصولگرایی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

این شورا که بنا به نظر محمود احمدی‌نژاد در سراسر کشور در حال تشکیل و فعالیت است هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام خمینی ره و رهبری را در دستور کار خود قرار داده است و شب گذشته در گچساران با دعوت از فعالین سیاسی و فرهنگی تشکیل جلسه داد.

ابراهیم نیک دل دبیر استانی شورای تبیین گفتمان انقلاب و بازخوانی خط امام (ره) و رهبری در این جلسه گفت: انقلاب اسلامی یک حرکت و خیزش جمعی ملت ایران با رهبری امام راحل بود که به سرانجام رسید و همه اهداف انقلاب اسلامی در شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی متبلور است.

نیک دل استکبار ستیزی را از اهداف اصلی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: متاسفانه بعد از سال ۱۳۶۸ جریانی که اعتقادی به این اصول ندارد در پی تحریف گفتمان امام خمینی (ره) است.

دبیر شورای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی گفت: اگر امام راحل آمریکا را شیطان بزرگ و عامل بدبختی مسلمین می‌داند این جریان آمریکا را کدخدای دنیا و سلامت و عافیت جامعه را در راضی نگه داشتن استکبار می‌داند، اگر امام عزیز ما حمایت از مستضعفین عالم را رسالت بزرگ انقلاب اسلامی می‌داند این جریان دوران انقلابی‌گری را پایان شده قلمداد می‌کند، اگر امام ما بر بنیه دفاعی و استقلال سیاسی تاکید دارد این جریان دنیای فردا را دنیای گفتمان می‌داند نه موشک‌ها.

نیک دل اظهار داشت: این جریان با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بیگانگی دارد و آزادی مورد نظر آن‌ها برگرفته از فرهنگ غربی است.

وی در ادامه گفت: هرگاه نظر مردم موافق نظرشان باشد آن‌ها را توسعه یافته و هرگاه نظر مردم مخالف نظرشان باشد عقب مانده سیاسی آن‌ها را عقب مانده سیاسی می‌خوانند.

نیک دل درباره چرایی تشکیل این شورا گفت: از آنجایی که این جریان در ساختارهای قدرت نفوذ داشته و نیات آن‌ها آشکار شده است رهبر معظم انقلاب خطر تحریف گفتمان امام خمینی (ره) را هشدار دادند و دکتر احمدی‌نژاد که خود را همیشه سرباز بی‌ادعای ولایت می‌داند احساس تکلیف و نسبت به تشکیل وفعالسازی این شورا در سطح کشور اقدام نمودند.

در پایان این جلسه تعدادی از حاضرین کاندیدای حضور در شورا شدند که تمامی افراد حاضر در جلسه برای انتخاب شش نفر نهایی در انتخابات شرکت نمودند که پس از شمارش آرا نتایج زیر به دست آمد

۱-اشکان محمدی ۴۶ رای

۲-اسکندر روزخوش ۴۶ رای

۳-نعمت الله حجازی ۴۳ رای

۴-فرشید مرتضوی ۴۳ رای

۵-حجه الاسلام ایمانی فر ۳۹ رای

۶-خانم علی‌نژاد ۳۸ رای

۷-سید نجم الدین علیزاده ۳۶ رای

۸-علی حسینی ۳۷ رای

۹-خداکرم جهانی ۳۴ رای

۱۰-علی عربی ۱۸ رای

بنابراین آقایان (اشکان محمدی، اسکندر روزخوش، نعمت الله حجازی، فرشید مرتضوی، حجه الاسلام ایمانی فر و خانم علی‌نژاد با کسب بیشترین آرا به عنوان اعضای شورای تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام ره و رهبری گچساران انتخاب شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد