تاریخ درج خبر : 1395/02/04
کد خبر : ۵۴۱۰۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پروژه احداث پل امام سجاد شهریاسوج تاشهریور۹۶به بهره برداری می رسد

شهردار یاسوج گفت: احداث پل و تقاطع امام سجاد در شهر یک پروژه ضروری است که تا شهریور ۹۶ به بهره برداری می رسد.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، محمدعلی جاوید در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قرار گرفتن پارک ساحلی یاسوج در مسیر بیمارستان امام سجاد این شهر و ایجاد ترافیک در این مسیر ساخت این پل بسیار ضروری است.

جاوید همچنین پروژه پارک چشمه نباتی نیز از پروژه هایی است که ۵۰ درصد عملیات اجرایی آن انجام شده و تا دوسال آینده به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی احداث فرهنگسرای شهرداری نیز تا یک ماه آینده آغاز می شود.

جاوید با اشاره به نبود سینما در شهر یاسوج گفت: در راستای احداث سینما با یک سرمایه گذار در بخش خصوصی در حال مذاکره هستیم.

وی همچنین از احداث یک مجتمع فرهنگی دارای سینما در یاسوج خبر داد و گفت: عملیات احداث این مجتمع به زودی آغاز خواهد شد.

شهردار یاسوج افزود: در راستای توسعه گردشگری شهر یاسوج و معرفی پایتخت طبیعت ایران به مردم جشن روز یاسوج در پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی بیان کرد: این جشن با حضور مسئولین کشوری و استانی و با حضور شهروندان یاسوجی و با همکاری دانشگاه آزاد یاسوج برگزار می شود.

جاوید اظهار داشت: تاکنون ۴۸ مقاله در به دبیرخانه برگزاری همایش روز یاسوج با موضوعات گردشگری و فرهنگی و یاسوج پایتخت طبیعت ایران ارسال شده است.

وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن شهر یاسوج، احداث زیرساختهای گردشگری در شهر همچون سرویسهای بهداشتی و وسایل بازی در پارکها را نیازمند حمایت بخش خصوصی دانست.

جاوید افزود: شهر یاسوج دارای ظرفیتهای گردشگری بسیاری است که توسعه گردشگری در این بخش نیازمند تلاش و تعامل همه مسئولین است.

وی از برون‌سپاری بخشی از خدمات شهری در زمینه شهرسازی و پرداخت در حوزه شهرسازی و آی‌تی خبر داد و افزود: در سال جاری با اجرای این طرح شهروندان نیازی به حضور فیزکی و گذراندن وقت در شهرداری ندارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد