تاریخ درج خبر : 1395/02/04
کد خبر : ۵۴۱۰۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه خانواده شهدا از نامناسب بودن وضعیت گلزار شهیدان در برخی روستاهای لنده

خانواده شهدا از وضعیت نامناسب جاده‌های ارتباطی روستاها و عدم ساماندهی برخی گلزارهای شهیدان در شهرستان لنده ناراضی هستند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، جمعی از مسئولان شهرستان لنده با خانواده شهدای شهرستان لنده دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه لنده برگزار شد، خانواده شهید عادل آزاده از نبود جاده ارتباطی مناسب و عدم ساماندهی گلزار شهید ابراز ناراحتی کرده و از مسئولان خواستند با اتمام جاده هم در راستای ساماندهی گلزار شهدای لنده گام برداشته شود و هم مردم از نعمت رفاه و آسایش برخوردار شوند.

قبر مطهر شهید عادل آزاده در روستای عروه از توابع شهرستان لنده واقع شده و این روستا فاقد جاده ارتباطی و ساماندهی گلزار شهداست.

در ادامه این دیدارها خانواده شهید مهرداد ضرغامی نیز از ساماندهی نامناسب گلزار شهدای شهر لنده سخن گفتن و یادآور شدند گلزار شهدای لنده فضای مناسبی نداشته و و مشکلات ساختاری داشته که نیاز است نسبت به نصب درب و پنجره و مفروش کردن آن اقدام لازم صورت پذیرد.

مسئولان شهرستان لنده در ادامه با خانواده سردار شهید جان‌محمد کریمی دیدار کردند، که مادر شهید به موضوع جاده ارتباطی روستا و وعده مسئولان در خصوص ساماندهی و آسفالت آن اشاره و گفت: امیدواریم مسئولان با خدمات‌رسانی به عموم مردم زمینه رضایت و شادی روح شهدا را از خود به وجود آورند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد